Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ezt mikor mondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt mikor mondjátok egy pasinak avagy pasira?

Figyelt kérdés

Mikor mondjátok azt, hogy kisfiúsan sármos..? Ez mit jelent nálatok? Hogy aranyos, de magad mellett nem tudod elképzelni, vagy hogy bejön, és vonzódsz hozzá?


Továbbá mikor mondjátok egy pasira, hogy "helyeske"? Ez mit jelent pontosabban? Mi a különbség a "helyeske" és a "helyes" között?


Kort is írjatok légyszíves.


2011. okt. 13. 23:42
 1/7 napietus ***** válasza:

aranyos, helyeske: nem néz ki rosszul, de az egyetlen ösztön, amit kivált belőlem az anyai.


helyes: jól néz ki, de nem férfias.


kisfiúsan sármos: ilyet nem mondok, ez számomra önellentmondás.

2011. okt. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kisfiúsan sármos????? Ilyet még sosem mondtam.


Helyeske... aranyos, legózni jó lesz.


Helyes: jól néz ki ,de itt ki is fújt az érdeklődésem iránta.


22/L

2011. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

A kisfiúsan sármos...ilyen nem létezik! :) Egy pasi vagy sármos, vagy kisfiús. Egyébként embertől függ. Én csípem a kisfiús pasikat. Olyanok, mint a nagyra nőtt gyerekek. (persze csak külsőre) Szóval nálam tuti nyerő a kisfiús srác. ;)


A helyeske nálam az a verzió, hogy ok a pasi, de úgy komolyabban nem érdekel. Lehet, hogy testileg is vonz, de semmi több.


A helyes-t remélem nem kell magyarázni. Bejön, tetszik, stb.


24/N

2011. okt. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A legózás alatt szexet értettél, vagy valami egészen mást?


Mit mond a nő a pasinak, amikor azt akarja vele tudatni, hogy bejön neki, mint férfi?


(azon kívül, hogy holokuru)

2011. okt. 13. 23:59
 5/7 napietus ***** válasza:
semmit. ilyesmit nőként nem mondunk ki. egy fiú odamehet egy lányhoz, max. nemet mond a lány. egy lánynak úgy kell ismerkednie, hogy az utolsó pillanatig megmaradjon az emelt fővel visszavonulás lehetősége. tehát nem fogja magát olyan helyzetbe hozni, hogy egy pasi elutasíthatja. és egy nő nem bókol. az nem az ő dolga.
2011. okt. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én személy szerint biztos nem mondanám egy fiúra sem, hogy "húúú,te milyen helyeske vaaaagy!!!"


napietusnak igaza van, egy nő nem fog bókolni. Aki ezt teszi, az ribike, és nem nő. A bók a ti feladatotok. Azt meg úgy is érzed, hogy vevő e rá a lány, vagy sem.


24/N

2011. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bánomisén ***** válasza:

Nekem a kisfiús is bejön, meg a sármos is. De a kettő együtt nem létezik, vagy egyik, vagy másik.


A helyeske kevésbé helyes, mint a helyes.


De kizárólag az illető háta mögött vagyok hajlandó ilyen szavakkal illetni őt. A szemébe nem mondom, mert az udvarlás a pasik dolga.


Kor.

2011. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!