Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a jo abban a baratomnak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jo abban a baratomnak ha felnyulhat (megujjazhat engem) nekem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 28. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell, hogy jó legyen. Azt akarja, hogy élvezd, amit csinál. Ha nem élvezed, akkor mond meg neki és úgy fogja csinálni, hogy jó legyen neked.
2008. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is szereti,pedig lelkemre mondom:sosem élvezem.Csak élvezet neki,hogy bennem "nyúlkálhat".Én sem tudom,hogy miért ennyire élvezetes.Megvárja míg felizgul,aztán abbahagyja.
2008. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a kerdest egy srac tudna megvalaszolni, miert jo ez a ferfinepnek?

En kifejezetten utaltam - valoszinu, mert mindig arra gondoltam es mi van ha nem tiszta a keze es en elkapok valamit...stb....Nem is elvezetes, sot inkabb kellemetlen.

Mar kinottem a tini turka-murka korbol szerencsere.

Mondd el neki, hogy neked ez nem kellemes es nem azert, mert fapina vagy, hanem mert egyszeruen zavar es kesz.

Tetszik, nem tetszik a te testedrol neked kell gondoskodnod.

2008. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mindenki maskepp van vele. En peldaul nagyon is elvezem ha a baratom megujjaz. Mindenkepp beszeld meg a baratoddal.
2008. márc. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Két oka van annak, hogy jó nekik, szeretik ezt csinálni: Egy az, hogy fel akar téged izgatni, azt akarja, hogy neked jó legyen. Kettő pedig az, hogy köztudottan a fiúk ráizgulnak a látványra is, és az érzetre meg pláne. Most gondolkodj kicsit fiú ésszel, milyen izgatan hat azrád, ha mondjuk a lány a saját kezeid közt nedvesedik be... Érted...
2008. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy fordítsd meg másképpen... vannak olyan lányok akik szeretik kiverni 1 fiúnak? na ők miért csinálják ? :P mondjuk nekem semmi bajom vele... :D
2008. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam verni a barátomnak csak egy gond van vele:semmi érzelem nincsen az arcán.Szex közben is végig hallgat,csak úgy közli,hogy most fogok elmenni.Ennyi,és én így ezt annyira nem élvezem!
2008. márc. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Na szia!! Először is, én nagyon szeretem ha a srác megujjaz...de hát nőből vagyok. Istenem, mennyei érzés...:)

2. Neki is fantasztikus lehet látni, ahogy élvezed és erre felizgul ö is. Mert ugyebár ha élvezed akkor elkezdessz nedvesedni és akkor ö is abban az idöben elkezd merevedni. :)

Ha pedig tényleg nem esik jól, hát akkor mond meg neki, és kérd meg, hogy izgasson máshogy.

Sok sikert!!

2008. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos valaszokat sokat segitettetek =)igazabol nem arrol van szó hogy nem szeretem vagy kellemetlen, csak Ö akarta multkor, viszont hogy en nem tudtam rola miert jo neki vagy nekem... thx ;)
2008. márc. 30. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!