Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Mert nem hinném.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Mert nem hinném.

Figyelt kérdés
A lényeg.Volt egy csajom akivel nagyon jó volt a szex,sőt ő volt a "másik" felem az ágyban,szenvedélyes vad csaj volt de nem voltam belé szerelmes,de nagyon kedveltem.Azt mondta egyik nap ne keressem.Én rá egy hétre össze jöttem egy aranyos csajjal,de különösebben nem érzek iránta semmit,jó vele is a szex de ő romantikus szeretkezéseket szereti.De mostanában mindig a volt csajra gondolok,de jó lenne vele lenni.NOrmális vagyok?Mi ez bennem?Elmúlik?
2012. febr. 7. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Idióta vagy!

Akivel nem szeretnél kapcsolatot, azzal ne gyere össze.

Továbbá látszik, hogy számodra csupán a szex a mérvadó.

2012. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nem.Nagy csalódáson vagyok túl és képtelen vagyok azóta a szerelemre.
2012. febr. 7. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokuknak volt már csalódása. Szerintem te nem tudsz teljesen túllépni ezen ,és az nem jó. Addig ne kezdj semmilyen kapcsolatot, amíg magadban nem tisztáztad le a dolgokat. Neked sem jó, arról nem is beszélve, hogy másokat súlyosan megbánthatsz vele.
2012. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen,normalis vagy. Nyilvan,mivel most nem vagy szerelmes,elsosorban a szex erdekel,es hat az jobb volt az elozo csajjal. Majd ha ujra szerelmes leszel,erdekelni fog a szeretkezes is. En megertelek. Tanacsolni csak azt tudom,h keress magadnak egy olyan lanyt,akibe szerelmes is vagy es a szex is olyan,ahogy te szereted. Ezt a szegenyt meg ne csapd be azzal,h vele vagy,ha nem is szereted es a szex sem jo vele.
2012. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a tökö*. Sz*rt sem értek. Tényleg ilyen hülye emberek vannak??!
2012. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, inkább a külső és a szex volt fontos neked eddig.

Más az, amikor igazán beleszeretsz valakibe és azzal jössz össze. Ezt kellett volna megvárni, nem fűvel-fával... de a mai világban sajnos ez a divat.

2012. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak ennyit látok:

Ha nincs gondod teszel érte, hogy legyen...

2012. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!