Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szólnátok a helyemben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok a helyemben, ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Hogyha reggel úgy keltetnétek a szerelmeteket, hogy csókolgatnátok, és már szinte a punciját nyalogatjátok körbe, és csak annyit csinálna, hogy feláll és kimenne azzal az ürüggyel hogy most reggelit akar csinálni?
2009. jún. 21. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy gondolom, hogy minden éremnek két oldala van. Az nagyon kedves dolog volt tőled, hogy így ébresztetted, viszont azt ne felejtsd el, hogy nem köteles csak azért szeretkezni veled, mert te is azt akarod. Lehet, hogy fáradt volt, nem aludt túl jól...stb. Miért egyértelmű, hogy azért, mert rád jött a kangörcs, akkor neki egyből szét kell tennie a lábát? Egyébként meg miért nem vele beszéled meg a dolgot? Miért tőlünk kérdezed?
2009. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom nem volt kedve a dologhoz, és azt hitte ezzel az ürüggyel kitérhet.
2009. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy nem kívánta. Ezért ne sértődj meg, van ilyen. Bár finomabban is háríthatott volna.
2009. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel sosem kívánom a szexet, azt meg egyenesen rühellem, ha arra ébredek, hogy a párom egyéb területeket simogat. Imádom ha csókokkal, öleléssel ébreszt, de ezt nem szeretem... Kis fetrengéses ébredezés után lehet kedvet kapok hozzá, de egyből ébredés után sosem, és valamilyen szintű haragot is érzek, hogy már megint csak ezért kellek. Reggel hisztis vagyok, igen! :D 19/L
2009. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a te helyedben?

Aludnék tovább! :D

2009. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!