Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fekudjek le vele, vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekudjek le vele, vagy sem?

Figyelt kérdés
1hete ismerem a pasim , mar petting volt az elso alkalomkor, minden nap talakozunk . Egyik felem azt mondja hogy fekudjek le vele mert jo lesz , masik hogy meg ne mert tul korai 18vagyok . Mit kene csinalnom ? Nem tudom eldonteni .Ma is majdnem ott voltunk es azt mondtam , hogy ne , mert a jozan eszemre hallgattam , pedig en is nagyon kivantam
2009. szept. 15. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

1hét???:O:O

szerintem kicsit az a petting is korai volt de... ahogy gondolod :S de sztem még ne feküdj le vele

2009. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt neked kell eldöntened ha ugy érzed h megbánnád akkor ne de ha nem akkor meg mért is ne, de mivel csak 1 hete ismeritek egymást lehet h odivatuan hangzik de lehet h csak leakar fektetni és kész ennyi voltál neki ... :S bár nem ismerem de erre is kénne sztem gondolnod
2009. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tiltja a vallásom hogy egy 18 éves lányt lebeszéljek a szexről.

Tedd meg!

Egyébként majdnem mindegyik barátnőmmel szexeltünk az első randin, ami állítólag kizárja hogy komoly kapcsolat legyen a dologból. Ehhez képest a legrövidebb is 3 hónapig tartott.

2009. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
errol epp ma beszeltunk hogy le akar csak fektetni , volt ra magyarazata hogy nem es mivel tovabb is eggyut leszunk , ezert nem jobb elobb minek varni vele , nagyon rendes embernek ismertem meg . Szerintem is varni kene de amikor ott vagyok , annyira akarom en is , de remelem hogy meg tudom allni es egy darabig meg nem lesz semmi
2009. szept. 15. 17:13
 5/8 A kérdező kommentje:
hany eves vagy utolso valaszolo?
2009. szept. 15. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
én az egyik barátnőmmel 5 nap után lefeküdtem. 2 évig voltunk együtt...
2009. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

28

Ez miért fontos?

2009. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mostani barátomat Neten ismertem meg és beszéltük h egyszer találkozunk és szexelünk .Találkoztunk szexeltünk és még mindig együtt vagyunk:) már jocskán 2 éve :)és még mindig imádom és még mindig kivánom mint elsőnek sőt...:P:)
2009. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!