Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párok, ti hogyan oldjátok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, ti hogyan oldjátok meg az együttléteket ha két kicsi gyerek is alszik a szobában?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 14:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
47%
Nem szülök, amíg egy lyukban élek!
2013. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Át kell menni a gyerekek szobájába, a nappaliba vagy a konyhába.


De hosszú távon sokkal kifizetődőbb, ha átszoktatjátok a gyerekeket a saját szobájukba. Hány évesek?

2013. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
Terítsetek le a fürdőszobába egy vastagabb plédet, párna rá, esetleg köré egy-egy mécses.. stb, és az lesz a ti kis szerelmi fészketek... :)
2013. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a gyerek orra előtt szexelnek, ez de gáz már :D.A gyerek szobában szexeljenek??A gyerek szobában legyen a két gyerek, nemár a szülők.
2013. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
10%
Kérdező! Szerinted kötelező ordenálé módon kiabálni szex közben????
2013. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezért jó, ha hamar átszoknak a gyerekek... Nálunk úgy volt, hogy az első három hónapban egy porcikám sem kívánta az együttlétet. Lefoglalt a baba, este hullafáradtan bedőltem az ágyba, és csak aludni akartam, semmi mást. Három hónapos korában átvittük a kiságyat a gyerekszobába. És ezzel meg lett oldva :D Persze én könnyen beszélek, mert a kislányom nagyon jó alvó, már régóta végigalussza az éjszakákat, akkor se volt gond, mikor átköltöztettük.
2013. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
65%
És mi van ha egy szobás a lakás? Szerintem a kérdezőnél is lehet ilyen a helyzet.
2013. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Nicol30 ***** válasza:
46%

Nem a lyukról van szó!!!!Nem vagy túl gyerekcentrikus!!!!

Amúgy ugyanebben vagyunk és mi is kimegyünk a nappaliba,meg a gyerekszobába!!!!!

2013. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
53%
Egy szobás lakásba szülni 2 gyereket? Átgondolt döntés!
2013. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
Akkor meg kell oldani csendben, ha a gyerek alszik. De hosszú távon ez nem megoldás. Akkor másik lakás kell...
2013. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!