Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább, vagy legviccesebb amit csináltatok?

Figyelt kérdés
vagy mondjuk olyan élmény, amit sose felejtetek el, esetleg egy könnyen félreérthető beszólás, vagy perverz vicc stb.
2013. okt. 12. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy táncos clubban leszoptam egy vibrátort 14-15 évesen. Most 19L vagyok.
2013. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mikor pont együtt voltam a barátnőmmel, a mamám berontott a szobába hogy nincsen tojás.. hozzak a boltból.
2013. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D
2013. okt. 12. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

20évesen részegen 6 taggal körbehugyoztuk az iskolát -12°C-ben. Szépen ráfagyott, másnap is látszott. Azt hittük vicces.


14 évesen bringával egy poros, hegyi úton lefele jövet én voltam a sereghajtó. Egyik kanyarban kicsúsztam és 8 métert zuhantam, de nem tört el más csak az első felnim. A többiekkel csak egy óra múlva találkoztam, segítettek kimászni. (akkoriban még nem volt mobil telefon)


Az iskola pszichológusnál kellett jelentkeznem, mert állítólag "nem tudtak a tanárok velem együtt dolgozni". 16 évesen az ember lázad. Egy pedagógusnak ezt miért nehéz megérteni... no mindegy. Az ursulás testalkatú és igen nagy mellű bölcsész asszony, a katonaságnál szolgált nyugdíjas másodállásban dolgozott a középiskolában, elkezdte ecsetelni, hogy olyan szép erős férfi emberré váltam, és a szememben van valami csibészség, biztos egyszer egy idősebb nő el fogja csavarni a fejemet, ha tudja... Felálltam és kirohantam az iskolaorvosi rendelőből. Akkor még nem voltam kész arra, hogy már 16 évesen egy 55 éves nő által kelljen életre elvesztenem a szexuális étvágyamat.

2013. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért az durva :D
2013. okt. 12. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Szex közben rám jött a pukizhatnék. Tartogattam, de egyre csak szorított. Oldalt fekvő pózban én voltam hátul. A lánynak megszorítottam a mellét és ezzel egy időben kitengettem egy tucat galambot. A szexnek annyi volt, de 5 percig görcsösen sírva, rekedt hörgések között röhögtünk.


Legjobb fingós vicc, amit elkövettem.

2013. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
XD
2013. okt. 19. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!