Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lanyok miert mindig a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok miert mindig a rosszfiukat szeretik?

Figyelt kérdés
Bocsi telorol irok.

2013. okt. 12. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
azt még megbocsátjuk h telorol irsz de azt már nem hogy életképtelen vagy a keresőt használni.
2013. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi tartozik neked rosszfiú kategóriába? Remélem nem te is azokra gondolsz, akik bunkók és verik a nőket, meg csúnyán beszélnek velük, mert a nők egyáltalán nem ezekre gondolnak, mikor a rosszfiúkat emlegetik...
2013. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem őket.
2013. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű a magyarázat!!

Az "aranyos, kedves" fiúk azért kapják ezeket a jelzőket mert kedvelik DE azért vannak a rossz fiúk mert a ők nagy önbizalmuk van, határozottak és őket nem tudják irányítani.. És a kedves, aranyos srácokat tudják.. Viszont 1 nőnek sem kell 1 papucs pasi aki lesi minden kívánságát...

A rossz fiú jelzővel ellátott srác nem hagyja hogy a nő kedvére irányítsa és ez az amit fontosnak tartanak a lányok!!

17/F

2013. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
plot twist: Nem mindig.
2013. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz akkor... az átlagos partyr*bancok valóban rájuk buknak, de vannak normális lányok is akik a normális fiúkat kedvelik. Sajnos egyre kevesebben :(
2013. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt vitatnám.

Az, hogy valaki mindenkivel bunkó paraszt és törvényen kívül él, nem hinném, hogy sok nőnek imponálna. Nem minden nőnek és nem mindig kellenek a rossz fiúk.


Vannak nők, akik pont a papucsok kellenek.

Vannak nők, akiknek csak a rossz fiúk.

Vannak nők, akiknek csak a jó fiúk.

Van, akinek ez is az is.


Amit feljebb is írtak, azzal egyet értek. Az önbizalom hiányos emberek nem imponálnak sok mindenkinek.

A rossz fiúknak nagyon az önbizalma. Ebben valóban van valami. De sok jófiúnak is van önbizalma. És ezért sok jófiút is szeretnek a lányok.


Akinek a rossz fiúk kellenek, azoknak miért?

2013. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem mindig

én se vagyok az a tipikus rossz fiú de nem hagyom hogy puhánynak nézzenek

2013. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem őket, de vmiért azok találnak rám mindig.
2013. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!