Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ugymond ``jo lanyok``...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolly-Bolly kérdése:

Az ugymond ``jo lanyok`` vagyis az ilyen csendesebblanyok miert szeretik jobban a ``rosszfiukat``?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, de rám is igaz :D
2011. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem általános. De lehet, hogy az ellentétek vonzzák egymást.
2011. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a "csendesebb" lányok nem szándékosan csendesek. A "zajos" fiukon keresztűl kicsit ők is hangosabbnak érezhetik magukat.
2011. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

az ellentétek vonzzák egymást.

de ez nem mindenkire igaz.

2011. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A csendesebb lányok (nem beszélnek sokat), na most ha csendes fiúval jönnének össze akkor kicsit nehéz lenne a beszélgetés, mert ugye senki nem kezdeményez. Velem már volt olyan, hogy tesóm barátja elég csendes és én is az vagyok (lány), eddig 2 szót nem beszéltem vele, mert én nem kezdeményezek beszélgetést meg ő sem. És párszor elég gázul jött ki a dolog.
2011. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
genetikailag bele van kódolva a nőstényekbe, hogy a domináns hímmel párosodjon! nyilván egy szótlan srác kevésbé figyelemfelkeltő mint az aki jóképű, nagy dumás és még tudja is magáról.
2011. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez mindig így van. Velem is.

Én szeretek csendes, visszahúzódó lenni, de ugyanakkor szeretem ha néha mellettem egy olyan fiú van, aki nagyszájú, merészebb, játékosabb, mert inspirál és mert úgy érzem el tud lazítani.

Ugyanakkor ez szerintem átmeneti, mert a végén úgyis egy megbízható, csendes srácnál kötünk ki mindannyian, csak ne túl későn döbbenjünk rá, mert talán akkor már eljátszottuk, elvesztettük ezt a lehetőséget.

2011. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:52

végre valaki aki beismeri! tudod ez szép és jó, csak ha túl későn jöttök rá, kinek fogtok kelleni? egy 30-as pasi könnyen talál 20-on éves lányt, míg egy 30-as nőnek már igen csak jó marketing kell!

2011. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Figyelj erről nem mi tehetünk. Valahogy a genetikánkban van benne... Ha nem szabadulnánk egy kicsit ki a jó, rendes, aranyos fiú karmaiból és nem tombolnánk ki magunkat egy rossz fiúval akkor teljesen megromlana a kapcsolatunk a rendes sráccal, mindig a vadabb életre áhítoznánk és amíg nem tapasztaljuk meg a saját bőrünkön, hogy mellettük nem lehet élni, nem lehet életet tervezni, családot alapítani, addig nem hisszük el senkinek. Ha elhinnénk akkor is lenne bennünk egy tüske, hogy talán mással boldogabbak lennénk. Én abban reménykedem, hogy nem sokáig tart ez a lázadó korszakom és hamar rájövök, hogy nem erre van szükségem.
2011. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a felismerés az első lépés! ugyanakkor ha eltörsz egy korsót, a korsó szemszögéből nézve teljesen mindegy, hogy véletlen- vagy szánt szándékkal törted össze...
2011. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!