Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jó csajok, egy alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó csajok, egy alacsony vékony, vagy erősen kopaszodó, vagy egy dagadt csávónak semmi esélye?

Figyelt kérdés
A pénzen kívül? Vagy hogyan kell olyankor csajozni?
2013. okt. 19. 03:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát nálam az alacsonyság kizáró ok (187 centi vagyok), a kopaszodás meg akkor gáz ha nem érti meg az illető hogy akkor már inkább borotválja le teljesen, ne növessze Mágenheim dokisan pamacsokban a füle mögött. a testalkatot meg lehet úgy "viselni" hogy ne az legyen az ember első gondolata, hogy "de gáz az a ropi/disznó pasi". a mostani párom is 130 kiló, előtte mindig sokkal vékonyabb barátaim voltak, mégis szeretem így ahogy van mert bőven kompenzálja mással. és nem a pénzével. :) szóval fel a fejjel.
2013. okt. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nézz körül, minden " alacsony vékony, vagy erősen kopaszodó, vagy egy dagadt csávó" magányos?
2013. okt. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hat onbizalom es penz nelkul sehogy. Ha ezek ellenere megis bejon egy pasi egy jo csajnak akkor ott valami nagy gaz van. Hogy Woody Allen-esen mondjam: Amelyik csajnak kellek, azzal elvbol nem jovok ossze.
2013. okt. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Stílussal.

A párom alacsony is, kopaszodik is. Tulajdonképpen amikor kikezdett velem, nem is értettem, hogy gondolja. 165 centi vagyok, és még így is alacsonyabb nálam. Még munkája sincs. De azért amint szakítottam az előző barátommal, rögtön megkeres, és elég hamar közli, hogy lefektetne. Enyhén szólva pofátlannak éreztem.

De talán pont ezért nem mondtam nemet.


Onnantól pedig kb. zöld útja volt. Ami kellett: szuper randik, odafigyelés, romantika, némi extremitás, jó beszélgetések. Amikor pedig oda jutottunk, hihetetlenül szuper szex.


Beszélgettünk régebbi dolgokról. Az alapján, amit elmondott, kb. ugyanezek a dolgok minden lánynál beválnak. Bátorság, meghökkentés, kicsi romantika - és ennyi :)

2013. okt. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
de én nem értem amugy, hogy miért várja el minden átlagos, vagy átlag alatti férfi, hogy jó nőnek tetszenek?
2013. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát azért mert a nagy számok törvénye alapján miért ne tetszene 100-ból 1-nek. Ha igyekszik 100 próbálkozás egy hónap alatt megvan. Amúgy meg nem minden előnytelen kinézetű ember magányos, de soknak olyan rút barátnője van vagy 25 feletti aki gyorsan gyereket akar, hogy a szingliség is sokkal jobb nála. Sokszor írják, hogy de nézd meg hogy mennnyi rosszkülsejű csávót látsz bombajó nővel. Egyet sem, az ilyen iszonyú ritka és 20-ból 19x a jó csajokat valami náluk magasabb szépfiúval vagy kigyúrt nagydarab sportos fiúk mellett látni. A közepesek meg közepesekkel lógnak, a rusnyák meg a rusnyákkal
2013. okt. 19. 19:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Sőt még ez a "nem mondtam nemet" meg "kompenzálja mással" is azt sugallja hogy najó elmegy a csávód, de egy szebb fiúval ha elkezdene udvarolni 3 másodperc alatt összejönnél.
2013. okt. 19. 20:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ilyen egyszerű. Én írtam, hogy nem mondtam nemet. És azt is elismerem, hogy eleinte másokkal is találkozgattam, flörtöltem - miért ne tettem volna, hiszen nem voltunk együtt, csak ismerkedtünk. Igen, ott valóban ez számít.

DE amikortól beleszerettem, onnantól már nem erről van szó. A szerelem már nem mérlegel, a szerelem kizárólagos. Nyilván van szemem, látom, hogy néz ki. De számomra ő a legtökéletesebb férfi a világon. Innentől már jöhetne az összes Bradpitt meg Johnnydepp, nem érdekel. Egy vonzó külső messze nem számít annyit, mint az az érzelmi kötelék, ami összefűz minket.

Jó, persze ez nagyon nyálasan hangzik, nyilván sokak nem fogják elhinni. Amíg vele nem találkoztam, én se hittem el, hogy van ilyen. De most már tudom, és azt is tudom, hogy milyen ritka. Ebből a pozícióból könnyű nagy ívben tojni a szépfiúkra :)

2013. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jah, de csak addig, amíg nem próbálkoznak.
2013. okt. 19. 21:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaja, ahogy a kérdező mondja. Nem véletlenül csenget kétszer a postás sem. A nők évezredekig ezzel a trükkel dolgoztak, hogy a szerelem így meg úgy, meg az érzelmek meg a rózsaszín köd megszépíti az embert, aki egy fokkal szebb az ördögnél... Aztán a feminizmus óta kibújt a szög a zsákból. Másra nem volt jó, de erre az egyre igen. Most már dokumentálva van, hogy a nők még igényesebbek is sokkal, mint a férfiak.


Annyi változik az úgynevezett szerelemmel, hogy a biztos közepest nehezebben adja fel az ember a bizonytalan jóért cserébe. Ezért nem kacsingat annyira könnyedén félre, mert tisztában van vele, hogy nagyon sok szemét Brad Pitt és Johnny Depp van a világban, akik nem csak megdugják és eldobják a párjuktól elhódított nőt, de még hencegnek is a skalpjukkal, ami a biztos közepes rovására megy. És akkor lesz helyette egy biztos semmilyen.


De ha ezt kimondanák a nők, akkor le lennének r*bancozva, így viszont... na igen, sokszor így is le vannak hazug r*bancozva, de így azért még ott marad nekik a szegény, szenvedő áldozat szerepe. Ha kimondják a kegyetlen igazságot, akkor ettől a szerepkörtől elestek.

2013. okt. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!