Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Korai lehet? Miért nem akarja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lehet? Miért nem akarja?

Figyelt kérdés

1hónapja járok egy sráccal,a héten elég sokszor voltam fenn nála és mindig kikészítettük egymást (csókolóztunk,egymás nyakát csókolgattuk,ilyesmi) mondta utána hogy milyen jó volt és hogy mennyire kívánt. Ő rég volt csajjal én pedig régen voltam pasival és .. eléggé kívánom már a szexet,mivel előtte napi rendszerességgel volt. Ma délelőtt voltam nála és nagyon beindultunk,masszírozott,kényeztetett meg minden,de amikor én akartam őt akkor nem engedte...

Nekem isteni volt amit csinált,én elég sokszor akartam neki,az elején még hagyta aztán egyáltalán nem...

Én ilyet még nem láttam. Miért nem akarhatta? Vagy talán még korai?

L/19 F/23



2013. okt. 19. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet csak fél, hogy elrontja, hamar elélvez és gáz lesz, vagy nem túl nagy a farka, és még most is fél emiatt. Tudjuk, tudjuk, nem racionális dolog, de lehet... :)

Meg az is lehet, hogy szimplán húzni akarja a dolgot. Én örülnék is neki. Persze kíváncsi is lennék, hogy vajon miért. Azért majd csak kiderül.

2013. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ritka az a srác, akinek ez 1 hónap után korai lenne. Főleg, ha más van, szóval az erotika nem hiányzik teljesen a kapcsolatotokból.

Kérdezz rá, hogy miért nem szeretné, szerintem elmondja őszintén. Lehet, hogy valami egészségügyi problémája van.

2013. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem,hogy az elején akkor miért engedte?:D Mármint kényeztettem egy kicsit... ha értitek mire gondolok.. aztán utána ő engem és én megint akartam,erre már nem engedte... kb 50x kérdeztem,hogy miért a válasz mindig az volt "hát mer" meg hogy "majd máskor".
2013. okt. 19. 16:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg még arra gondoltam,hogy az elején rosszul csináltam vagy valami,de az akkori reakcióiból ítélve nem hiszem...tanácstalan vagyok.
2013. okt. 19. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Furaság... Lehet h csak nem akart nélküled elélvezni.
2013. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a srác gyökér, ha azt mondja, hogy "hát mer" :DD
2013. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!