Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt az elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az elso csok? Hol tortent?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felhúz ez a kérdés...
2013. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
részeg voltam, nyaralás alatt 16 évesen egy szintén ott nyaraló sráccal. utólag nagyon bánom, hogy így történt, ostoba voltam, csak túl akartam lenni az első csókon, mert már mindenki túl volt rajta.
2013. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura, tökre meglepődtem, azt se tudtam mit kell csinálni :D
2013. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
:$
2013. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Nekem is egy idősebb fiúval volt, Balaton-Alsóbélatelepen. Utána még aznap este össze is jöttünk. Nem bántam meg! :$


18/F

2013. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy családi bulin,rengeteg távoli rokonnal.Ő is hivatalosan rokon,de mégsem,mert örökbefogadták.Hivatalosan másodunokatestvérem,de mondom,örökbefogadták.Mindketten eleget ittunk,én a saját cigimmel kínáltam,majd egy idő után sétálni támadt kedve.Nagyon sokat gyalogoltunk,mire megálltunk,mert az autók jöttek mentek hajnaltájt.Ő rámnézett,és én is rá,és egyszerűen gyönyörű volt.Megkívántam.Rögtön nyelves volt,és valami nagyon hosszú volt maga a csók.Megjegyzem irtó jó volt.Annyira dülöngélt(ünk),hogy egymásba kapaszkodtunk,és ölelkeztünk.És hosszú percekig csak csókolóztunk.Az a csók egyszerűen felejthetetlen volt.
2013. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,és fiú,és ő lány.Manapság már ezt is ki kell írni.
2013. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

16 voltam, életem első nagy szerelmével, egy hónapja voltunk együtt

nagyon részeg voltam, sajnálom hogy így történt...de nagyon izgultam

19/N

2013. okt. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most márciusban történt (az első és azóta utolsó) barátommal.. a barátnőm szobájában.. (ő és a barátja filmet nézett..:D) háát valami hihetetlen jó volt.. mindkettőnknek az első csókja..

15l

2013. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszon szepen minden valaszolonak!!!!
2013. okt. 27. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!