Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek ugy tortent meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek ugy tortent meg az elso csokja ahogy elkepzelte?

Figyelt kérdés
Ma megkaptam az elso csokom es nem ugy sult el ahogy en szerettem volna ! Egyaltalan nem volt romantikus es nem is szeretem azt a fiut! Nektek hogy volt az elso csokotok?
2011. jan. 27. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Óvodában volt, akkor még nem gondolkodtam rajta.

Az első csók, amikor szerelmes is voltam, olyanra sikerült.

2011. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég idősen, 20 évesen történt az első csókom, és habár akkor elég ijesztő volt, igazából tökéletes...
2011. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem épp olyan volt, de kit érdekel. Igazából el se nagyon képzeltem, hogy milyen legyen. Szerintem ez nem lényeg. :) Meg ha úgy vesszük lesz még "első" csókod, más fiúkkal.
2011. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hát én 17 évesen kaptam. Nem jártunk, de nagyon romantikus volt. Mint a filmekben! :D

Azóta is (3 éve) reménytelenül szerelmes vagyok a srácba :S

2011. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát én sose képzeltem el milyen lesz, de amikor megtörtént rögtön azt mondtam neki"ez olyan mint egy élő osztriga":D
2011. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogalmazzunk úgy, hogy nem éppen ahogyan elképzeltem... nagyon kíváncsi leszek, ha egyszer megtalálom a hozzám illőt, aki a nagykönyvben meg van írva milyen lesz. Igazán szeretnék egy tökéletes csókot... de addig... maradok az ölelésnél, sokkal jobb és még finom is.
2011. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én is oviban kaptam. és előtte nem képzeltem el sehogy.
2011. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 15 éves voltam. Egy hintában ültünk. Szerintem megvan a varázsa az első csóknak...a legeslegelsőnek, és persze a többi "elsőnek" is más fiúkkal, csak akkor már nem izgulsz.
2011. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is nemreg tortent az elso csokom.nem olyan volt amilyet igazabol szerettem volna mert nem annyira emlekszem,mivel egy buliban volt. de az volt az egyetlen jo benne hogy attol kaptam akitol mar 3 eve vartam.
2011. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!