Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Manapság a lányok/nők mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a lányok/nők mekkora része az, aki viszonylag gyorsan a lényegre tér?

Figyelt kérdés
Mivel jómagam kevésbé vagyok tapasztalt, ezért másokat kérdeznék erről. Azt hallottam, hogy a mai időkben már a női nem tagjai is szeretnek az élet örömeinek élni és nem sokat várnak sem a csókkal, sem a szex-szel. A hölgyek mekkora arányára jellemző ez nagyjából?

2014. febr. 1. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
-15 fokban sokkal kevesebb az ilyen holgy, mint a nyari kanikulaban ... szazalekban pontosan ki sem fejezheto, a levego paratartalmanak ismerete nelkul :)
2014. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem ők térnek a lényegre, de számukra vonzó, férfias fellépésű férfi könnyen leveheti őket a lábukról pl. szórakozóhelyen, mikor már egy-két italtól kicsit felengedtek. Jellemzően táncra, csókra, tapizásra, telefonszámcserére máskor szolid lányok is kaphatók. Tipikus az, hogy a kulturáltabb csajoknak mindig van a társaságában egy-két ügyeletes józan barátnő, aki vigyáz arra, hogy nehogy kicsit ivott barátnőjét srác aznap este megdugja, de szerintem is jobb ismerkedést másnap folytatni.


Tapasztalatom szerint bulizni járó szingli nők 90 százaléka így levehető a lábáról. A 10 százalék meg azért nem, mert abszolút nem iszik, és nekik már egy tényleg csak 1-2 pohár italtól bátorságot gyűjtő srác is taszító.

2014. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!