Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik viszonylag fiatalon, és kevesebb idő után házasodtak? Ez ennyire ritka manapság?

Figyelt kérdés

Mondjuk 30 éves kor alatt, illetve 1 vagy 2 éven belül volt esküvő. Kort és nemet is kérnék.


Hogy alakult a dolog? Együtt vagytok még?


Azért vagyok kíváncsi, mert a héten lett egy új munkatársam, akivel összebarátkoztam, és teljesen le volt döbbenve azon, hogy 1,5 év után házasodtam 25 évesen.


Tényleg ennyire ritka ez mostanság?


2013. dec. 5. 21:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
60%

Az, hogy 25 évesen házasodtál, annyira nem meglepő, ez még ma is egészen természetes dolog, azért sokan nem várnak 30-ig.


Az, hogy 1,5 év után... nos igen, az már egy kicsit húzós szerintem. Mármint, most lehet jönni azzal, hogy te "érezted" meg "ő más", de elég végignézni az ember környezetében, sorra mennek tönkre a kapcsolatok 2-3 év után, mert ekkora múlik el a "rózsaszín köd" és jön az igazi, elfogadó szerelem. Én ne házasodnék két évnél hamarabb, mert hiába az érzések, elég példát láttam ahhoz, hogy azt mondjam, megadom az időt annak, hogy megtapasztaljuk, tényleg megy-e a dolog.

2013. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
80%

20 évesen mentem férjhez, 5 hónapi ismeretség után...


Mondjuk ennek már 20 éve. :D

2013. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
96%
Hát annyira nem ritka, mert az ismeretségi körömben többen is házasodtak most 22-24 évesek. Bár nem 1-2 év után, hanem régebb óta együtt voltak. Én 24 leszek az esküvőmön, bár a miénk sem fiatal kapcsolat, mert akkor már 6,5 éve leszünk együtt.
2013. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
95%
Az én ismeretségi körömben a huszonéves házasok háromnegyede már sajnos elvált, szinte az összes volt osztálytársam, volt aki nem is egyszer. Mi ugyan nem vagyunk házasok párommal de 8 éve vagyunk együtt, 23 illetve 24 évesek voltunk mikor találkoztunk, és 2 hónap után összeköltöztünk. :)
2013. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
Barátnőm most egy éve ismeri a párját és májusba lesz a lagzi ja de már januárba eldöntötték a dolgokat. Sztem kórai de ő tudja. Am rendes a srác de akkor is. 20 a lány 25 körül a srác.
2013. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
77%
második házasságom 27 évesen volt 1 hónap ismeretség után. Ennek 14 éve, és még mindig boldog házasok vagyunk..
2013. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
94%
még nem töltöttük be a 22-t, mikor házasodtunk. 2 év után volt az eljegyzés, rá 1 évre az esküvő.
2013. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Satanael válasza:
22%

Hello !


Hogyne lenne, sok is van ,ismerek olyat akik

Tavaly , összejöttek és rá 4 hónapra házasodtak

17 éves volt a lány , a srác pedig 20 éves.


Amúgy meg manapság az megy, összeházasodnak az emberek, gyereket csinálnak , azután rá 1-2 hét vagy 1-2 hónap után elválnak.


Sok értelme van , Felesleges pappír munka , meg járkálások , kiadások .....


Házasság = egy pappír ! Semmi több :D


Akik komolyan szeretik egymást , Azoknak nem kell pappír. :P

2013. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
58%
miért 30évesen miért gáz?? még addig is minimum van 5évem,és nem tartom későinek...mindenki akkor tegye,amikor jónak érzi,ez nem feltétlen a korral jár együtt.
2013. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
79%

26 vagyok... Igaz 5 év után házasodtunk, de ennek inkább anyagi okai voltak... 3 hónap után úgy döntöttünk összeköltözünk az egyetemen.(kollégium 2 fős szoba) 1,5 év után lakásba költöztünk, befejeztük közben a sulit.. Munkátvkerestünk..3 évig így éltünk, rendeztük a tartozásainkat (diákhitel...miegymás.) vettünk egy kocsit, így eddigre jöttössze egy akkora lagzira, amire vágytunk a pénz, le is szerveztük 5 hónap alatt..


Tehát igaz,hogy sok idő telt el (de milyen nagyon gyorsan telt:o) , de az elhatározások hamarabb megvoltak. (A házasság sokkal hamarabb eglehetett volna, csak a 100fős lagzi nem 2 ft, főleg hogy mellettte lakástakarékot is fizetünk, 2 -őt)

2013. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!