Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg ezt a pasimna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg ezt a pasimnak, hogy szeretném ezt kipróbálni 3as szex?

Figyelt kérdés

Az a nagyon nagy vágyam,hogy úgy kipróbálnék egy 3as szexet ,vele meg az egyik kollegájával akit kinéztem magamnak a kollegája nagyon jó pasi és már mi is elég feltűnően nézegettük egymást a kollegájával. Nagyon szeretném ezt kipróbálni,minden vágyam.Szégyellem ,de nagyon megkívántam a kollégáját.

Hogy hozhatnám fel neki ,hogy dugjanak meg ketten? Ne legyen belőle sértődés később. Komolyakat



2014. febr. 7. 13:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Te nem 3as szexet akarsz, hanem a kollegájával dugni.
2014. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ha a pasid nem ilyen típus, akkor sehogy. :D Lehet, hogyha felfogod, szakítani fog, lehet, hogy belemegy. Nem hiszem, hogy ezt olyan szépen lehet közölni. : D
2014. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Noydra ***** válasza:
100%

Így van. Végülis nem rossz eltusolása az egyertelmű megcsalásnak. Max a ferjed is ott lesz, ennyi.


.


.


.


.


Ja, te r..banc.:D

2014. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hát lehet ,de ő is szokta kérdezgetni ,hogy voltam e már nővel meg szokta így mondani ,hogy még egy nő.
2014. febr. 7. 13:05
 5/29 anonim ***** válasza:
Hát ez azért ütős...
2014. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem a férjem ,csak szoktunk szexelni meg ilyenek.
2014. febr. 7. 13:06
 7/29 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ,de ilyen még sose volt velem a kollegája meg nagyon megfogott és nagyon megkívántam ,de nem mernék hozzá szólni ,mert lehet nős vagy valami.
2014. febr. 7. 13:07
 9/29 anonim ***** válasza:
2 férfi 1 nő, na azt nem engedném. de én két csajjal az jöhetne. ez már csak így megy
2014. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Noydra ***** válasza:

Ja, tényleg nem a férjed.

"Csak szoktunk szexelni, meg ilyenek".

Édesistenem... :D

Elképesztő milyen lények járnak ide...

2014. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!