Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg ezt a pasimna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg ezt a pasimnak, hogy szeretném ezt kipróbálni 3as szex?

Figyelt kérdés

Az a nagyon nagy vágyam,hogy úgy kipróbálnék egy 3as szexet ,vele meg az egyik kollegájával akit kinéztem magamnak a kollegája nagyon jó pasi és már mi is elég feltűnően nézegettük egymást a kollegájával. Nagyon szeretném ezt kipróbálni,minden vágyam.Szégyellem ,de nagyon megkívántam a kollégáját.

Hogy hozhatnám fel neki ,hogy dugjanak meg ketten? Ne legyen belőle sértődés később. Komolyakat



2014. febr. 7. 13:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ezért kell alaposan átrágnotok. (tényleg alaposan, és együtt)
2014. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Tudom ,de még felhozni se merem a témát,ő tényleg fontos nekem ,de nem akarom ,hogy megtudja.
2014. febr. 7. 14:35
 23/29 anonim ***** válasza:
Figyelj, mindenkinek vannak vágyai, és van ami sosem teljesül, megmarad képzelgés szintjén, ha eldöntjük mi is nekünk a fontos(abb). Mérlegelj, hogy megéri-e. Végül is emberek vagyunk, nem ösztönlények, ez különböztet meg bennünket az állatoktól.
2014. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb felhozza a 3-as témát, akkor mondd neki, hogy oké, jöhet még egy csaj, de cserébe legyen 2 pasi 1 csaj felállás is. Ő választja ki a másik lányt, te meg a pasit.
2014. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

",de nem akarom ,hogy megtudja."

Hát, pedig a tudta nélkül ekég körülményes hármasban csinálni. :)

2014. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Íme az ötlet: szerezz még egy lányt, és ha négyesben csináljátok, nem lesz annyira feltűnő a dolog ;)
2014. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
De én nem akarok nőt belevonni!
2014. febr. 19. 17:40
 28/29 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért. Vagy az már nem lenne olyan jó, ha végig kéne nézned, amint a párod kefél egy másik csajt??
2014. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Számos ilyen megkeresést kaptam én is és az aktuális párom, más pároktól, mi is fantáziáltunk róla, stb. szóval téma volt mindig. Volt kapcsolatom ami ráment erre, és volt amelyik nem, de az meg komolytalan volt.

Most van kevésbé komoly kapcsolatom, és most pl. belemennék bármibe, ha tetszene a dolog. Volt hogy a a 2 fiú egy lány felállás is vonzott, persze én a másik pasihoz nem nyúltam volna egy ujjal sem (nyilván mondjuk popó+punciba dugásnál totál nem megoldható, hogy ne érjek hozzá, de a lényeg, hogy nem vagyok biszex)

Amúgy 28F vagyok. Neked azt tudom tanácsplni, hogy csak akkor erőltesd ezt, ha tudod, hogy nem lesz belőle cirkusz meg nem maradsz egyedül (ha csak nem tökmindegy ez neked).

A hármas party nagyon nagyon jó, de szerelemnek ott nagyon helye nincs, vagy nagyon különleges és stabil párkapcsolat kell hozzá, ahogy tudjátok ezt kezelni, ez a kapcsolatok 0.1%-ában van meg. :)

2014. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!