Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg ezt a pasimna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg ezt a pasimnak, hogy szeretném ezt kipróbálni 3as szex?

Figyelt kérdés

Az a nagyon nagy vágyam,hogy úgy kipróbálnék egy 3as szexet ,vele meg az egyik kollegájával akit kinéztem magamnak a kollegája nagyon jó pasi és már mi is elég feltűnően nézegettük egymást a kollegájával. Nagyon szeretném ezt kipróbálni,minden vágyam.Szégyellem ,de nagyon megkívántam a kollégáját.

Hogy hozhatnám fel neki ,hogy dugjanak meg ketten? Ne legyen belőle sértődés később. Komolyakat



2014. febr. 7. 13:01
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Miért az meg megengedett,hogy 1férfi 2nővel,de az 1nő 2férfivel az már nem megengedett,hogy is van ez?

Amúgy nem oltást kértem ,hanem ötleteket ,hogy hogy adhatnám elő!!!??

2014. febr. 7. 13:12
 12/29 anonim ***** válasza:

Nos a szexuális fantázia, és a nyitott/fél-nyitott kapcsolatok tipikus formája a hármas, swinger, hasonlók. Ő meg nőt szeretne bevonni. Úgy tűnik a hajlandóság mindkettőtökben megvan.

Pont úgy, ahogy ő megmondta, hogy egy nőt is el tudna képzelni, pont úgy tudod te is megmondani,

hogy te meg egy pasit. Lehetséges buktató, hogy ő amig megnézne még egy meztelen nőt, nem nézne meztelen pasast, és forditva. Fontos tisztázandó kérdés (a harmadikkal IS), hogy meddig lehet elmenni.

Tehát hajlandóak vagytok e foglalkozni azonos neművel: értsd: ő a pasival/pasi si vele, te ugyanez nővel.

Ez az egész dolog csak két dolgot igényel: megbeszélni, hoyg szexuális kaland (és tényleg csak az)

a másik a 3 résztvevő nagyon pontos megállapodása.


Alapvetően a hármassal nincsen gond, amig a szabályok be vannak tartva. Ettől nem leszel se rosszabb ember, se más. alapvetően ugye a párodra tartozik, hogy a kapcsoalt megnyitása milyen módon történhet, és hogyan, milyen feltételekkel. Nagyon sokan csinálják, még akkor is ha szinte kötelező eljátszani a monogámiát, és sokak szerint megunkra kell kényszeriteni mindenképpen, mert akkor leszünk hű de jók. Nem akkor leszünk, akkor leszünk jók, ha nem a másikat átverve a háta mögött csinálod, hanem együtt vele. Abba pedig ennél sokkal durvábbak is beleférnek :) (gondolok itt például egy swinger bulira)

Szóval ésszel, a szabályok tisztázásával, és betartásával,együtt :)

2014. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ennek sosem tudtam mi értelme?!Nyíltan csalod meg a barátodat!
2014. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Tudom csak eléggé nagy szémétségnek érezném vele szembe ,hogy megkívántam egy másik férfit mellette. Szerintem ő pont nem ez a fajta ,hogy simán belemenne egy ilyen dologba ,de bezzeg ha 2nőről lenne szó akkor azonnal. És így ezt igazságtalannak érzem ,pont tegnap viccelődtem pont egy ilyennel,hogy hétvégén fogunk szexelni és így poénból mondtam neki ,hogy hívjam bnőmet is ő mondta ,hogy felőle.

De egy másik férfit tuti nem vállalna be...

2014. febr. 7. 13:25
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd meg, hogy igen vagy nem.

Azzal, hogy egy másik csajjal benne van, szerintem ő is tudna helyből nevet mondani ;) Ezen akkor szokás elgondolkodni ha megkivánjuk XY-t (te is igy jutottál idáig) nem nagy örjöngés észrevenni, hogy fix elképzelések, és kaland "legalizálásáról" van szó.

Az ember eléggé szexuális lény, alapvetően poligám,

fantázia szintjén mindenki simán elkapja a titkárnőt/szomszédot/arctalan idegent. Aki ennél impulzivabb, és kalandozósabb/kisérletezősebb az igazán akkor lesz boldog ha ebben is megtalálja a párját. A swingeres párok között nem véletlenül olyan erős a kapocs, mert 100% az elfogadás, 0% a kényszeritett viselekdés forma. Mellesleg igencsak impulzivak a szexben :)

2014. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja, Te a kollégáját kívántad meg, nem a hármast. Csak legalizálni akarod a megcsalást azzal, hogy megkérdezed, meg bevonod őt is.

De legalább a munkahelyükön meglenne mindig ezután a közös téma. Hahaha.

2014. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Mondom ,hogy tanácsot kértem nem kioktatást!!
2014. febr. 7. 14:05
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Stand upként nyomd, a humor mindig oldja a gátlásokat:)


- Figyu Béla, van kedved Tibivel engem szombat este megreszelni, vagy hagysz minket kettesben és mész a haverokkal inni?


Ja és Tibi nem megy holnap kocsmázni, nem ér rá..;)



Szerintem előbb egy vibrátor sokat segítene. "Pasim, nem pasim"...egy fröccs után csak átgondolod jobban. Hova tart a divat, jó ég...

2014. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Hát, a kapcsolatotok tuti rá menne... szóval a legegyszerűbb, ha szakítasz, és rányomulsz a másik srácra.
2014. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
De nem akarok szakítani vágyom erre a felállásra , igen ettől én is félek ,hogy tuti kidobna utána.
2014. febr. 7. 14:29
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!