Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleménye róla ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a véleménye róla ha megtenném?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm és eléggé megromlott a kapcsolatunk,és neki új haverjai lettek akik emok,igazábol mind nagyon helyes .És amikor velük voltam az egyik ezeket mondta "meg fog b#szni,meg Kitágittalak ,és multkor hazafele hazakisért és nekem nagyon tetszett és megtörtént a dolog mivel nuttela ,tejszinhab ,csokiszirup is részt vett.És ha ez kiderül r#banc fog hinni vagy nem ? Ez k#rvás?
2014. márc. 25. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen romantikus fiú lehet :D

Igen, ha egy lány csak úgy lefekszik egy fiúval szimplán az élvezet kedvéért, és az nem a barátja, nincsenek párkapcsolatban, akkor simán lek_rvázzák. Persze a fiúknál ez inkább érdem, ha csak úgy szexelnek. Ez van.

De nem foglalkozz vele, te tudod, hogy milyen vagy és minek érzed magad. Attól nem leszel az, ha mások azt mondják rád.

2014. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha te ilyen értelmi szintű pasikkal dugsz akkor nem csak r*banc vagy hanem idióta is. 24/F
2014. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A barátnőm szemébe is r#banc lennék? Mert a fiúnak van barátnöje és a szivás nyomok látszanak mindegyikünknek a nyakán,elmondjam neki v ne ?
2014. márc. 25. 10:21
 4/11 anonim ***** válasza:
uristen te hány éves vagy?? na majd csak nöjjél fel megtanit az élet..pf
2014. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ó, hát így egész más a helyzet, hogy a srácnak van barátnője, meg szívás nyomok is.

Ha a barátnőddel már megromlott a kapcsolat, akkor ha ezt megtudja, akkor lehet, hogy örülni fog, hogy lesz mivel piszkálnia.

2014. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te ez már annyira abszurd, hogy el se hiszem...


1. ha valaki ilyet mondana nekem, akkor pofont előbb kapna, mint szexet,

2, kapcsolatban lévőnek nem szívjuk ki a nyakát, ez alapszabály (kivéve ha ki akarsz vele b. aszni)


Ha igaz a sztori, akkor nézz kicsit magadba, vagy kezdj el olvasni inkább, attól lesz valamennyi eszed...

2014. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17 vok, és nem birtam/tuk ki hogy ne szivjam kia nyakát
2014. márc. 25. 10:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Tuti k*rvának néz, de meg is érdemled. Minek fekszel le valakivel akinek van barátnője?
2014. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha a srác szerette volna a csaját nem feküdt volna le velem:D És akkor ellökött volna amikor kiakartam szivniba nyakàt.
2014. márc. 25. 11:00
 10/11 Moszuke ***** válasza:

te nem ri.banc vagy hanem csak egy eszköz voltál a pasi számára.

a jövőben ugyanezzel a felfogással pedig továbbra is csak eszköz maradsz, de ez nem baj mert az ilyen lányokból sosem elég:)

2014. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!