Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak szeretem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szeretem? Barátnőm csak análisan és néha orálisan szereti, hagyományosan még szűz, és ebből nem enged. Komolytalankodok kíméljenek, mert így is kivannak most éppen az idegeim! Kérem szépen, csak értelmes válaszokat adjatok!

Figyelt kérdés

Ráadásul a gyerekkori szerelme voltam, és most újra összehoztak. ...


Hetente párszor, rohamokban, iszonyatosan frusztrál hogy nem kaphatom meg hagyományosan. Van egy lány végre,barátnő is minden másban 99+%-ban, és még szép is, de az csak anális szexet szereti. Mit csináljak? Több mint két éve nem volt senkim, a lány egy jó fej csaj, régebbről ismerem és most ő kereset meg, egy barátnője javaslatára. igen a barántő az exem. Azt mondta még nem volt sráccal hagyományos modon, de vibrátorral nagyon nem szerette, szó szerint viszolyog tőle. Nem bántalmazták ez meg tuti. (Hosszú, de 100%.)


Szeretem az anális szexet. Sőt. Kevés nő volt aki hagyta nekem sz anális szexet meglátva a intim méretemet. ráadásul.


De hogy soha ne feküdjek le a barátnőmmel, hagyományos szexel?


Csak hogy ne mondjátok, hogy keresek mást!!! Van egy problémám, kizárólag párkapcsolat terén egy lúzer srácnak tartom magam. Tényleg egy vonzónak számító tulajdonságom van a gyengébbik nemnek, nagy a péniszem. - bár inkább ebből is már bajom volt. De összejött velem egy gyönyörű lány. Én 26 éves vagyok ő most végzett az egyetemen. én csak egy képzőművészeti iskolát jártam, de élég jól, bár hektikusan megélek dekor munkákból, a csaj mondjuk gazdag családból származik. Más kérdés, hogy néha megcsal, de abból sem lesz gyerek. értitek. Azt mondja, tőlem viszont szeretne, de azt is közösülés nélkül, fecskendővel még azt is.



2014. ápr. 6. 15:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Kamu. Egyszerűen ilyen nincs.
2014. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ennek én is nagyon tudnék örülni, hidd el.
2014. ápr. 6. 15:37
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Beteg xD
2014. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#3/4 Tudod én sok más ?fétisre? is ezt mondanám, közben ott vannak. - most komolyan, miért kell, még, csiholni a tűzet? pár óra haza jön, de még szóba hozni sem látom értelmét. :(
2014. ápr. 6. 15:40
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
fake, ilyen nincs...
2014. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#5/6 Állítólag amíg másnak nem árt addig nem, vagy valami ilyesmi. fetisizmusnak mondta az exem. Csak sajnos nem vicces.
2014. ápr. 6. 15:42
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen nincs
2014. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%
mindketten betegek vagytok, egyikőtök sem épp. Itt márcsak egy pszichológus segít!
2014. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#7/8 - Az a baj, hogy utána olastam és, hát nem kevés van. És nem voltak jók a kilátások, amik engem illetnek. Mármint a hagyományos szexre.
2014. ápr. 6. 15:43
 10/27 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz már újra nem akar menni? amúgy is az rá hagyta. És amúgy csak depressziós és csak volt, mert 13 éves korában meghalt az apja.
2014. ápr. 6. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!