Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak szeretem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szeretem? Barátnőm csak análisan és néha orálisan szereti, hagyományosan még szűz, és ebből nem enged. Komolytalankodok kíméljenek, mert így is kivannak most éppen az idegeim! Kérem szépen, csak értelmes válaszokat adjatok!

Figyelt kérdés

Ráadásul a gyerekkori szerelme voltam, és most újra összehoztak. ...


Hetente párszor, rohamokban, iszonyatosan frusztrál hogy nem kaphatom meg hagyományosan. Van egy lány végre,barátnő is minden másban 99+%-ban, és még szép is, de az csak anális szexet szereti. Mit csináljak? Több mint két éve nem volt senkim, a lány egy jó fej csaj, régebbről ismerem és most ő kereset meg, egy barátnője javaslatára. igen a barántő az exem. Azt mondta még nem volt sráccal hagyományos modon, de vibrátorral nagyon nem szerette, szó szerint viszolyog tőle. Nem bántalmazták ez meg tuti. (Hosszú, de 100%.)


Szeretem az anális szexet. Sőt. Kevés nő volt aki hagyta nekem sz anális szexet meglátva a intim méretemet. ráadásul.


De hogy soha ne feküdjek le a barátnőmmel, hagyományos szexel?


Csak hogy ne mondjátok, hogy keresek mást!!! Van egy problémám, kizárólag párkapcsolat terén egy lúzer srácnak tartom magam. Tényleg egy vonzónak számító tulajdonságom van a gyengébbik nemnek, nagy a péniszem. - bár inkább ebből is már bajom volt. De összejött velem egy gyönyörű lány. Én 26 éves vagyok ő most végzett az egyetemen. én csak egy képzőművészeti iskolát jártam, de élég jól, bár hektikusan megélek dekor munkákból, a csaj mondjuk gazdag családból származik. Más kérdés, hogy néha megcsal, de abból sem lesz gyerek. értitek. Azt mondja, tőlem viszont szeretne, de azt is közösülés nélkül, fecskendővel még azt is.



2014. ápr. 6. 15:30
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Szóval érteles, együtt érző válasz nincs? - Nincs kivel megbeszélnem. Mert ő azt mondta, tabu a szexualitásunk szóban mással.
2014. ápr. 6. 15:49
 12/27 A kérdező kommentje:
Majd vissza nézek, holnap, hátha lesz valami értelmes válasz. Amúgy is dolgoznom kellene, mert elakadtunk a munkával múlt héten. Hátha lesz valami értelmes válasz is, amíg visszanézek. Ezt meg törölhetem az előzményekből most. És még nekem van bűntudatom.
2014. ápr. 6. 15:51
 13/27 anonim ***** válasza:

ha a szex tabu, akkor az egész életeteket lehúzhatjátok a klotyón.


Ha egy pszichológus meg nem segít, akkor másikat kell keresni, mert vannak ott is kóklerek.


Bármennnyire is vársz az együtt érző válaszokra, azok nem fognak neked megoldást hozni. Persze megvakargathatom a kis buksikákádat és helyeselhetek bőszen minden kis lelki panaszodra... de azzal nem leszel előrébb. A sz@rt nem fogod kilapátolni a házadból, ahhoz tenni kell, és ahhoz sokszor olyan dolgokat kell tenni, amihez nem füllik a fogunk. De a sz@rlapátolás márcsak egy ilyen meló.

2014. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ne siránkozz örülj hogy van hova dugni!!! Képzeld ha nem lenne... Egyébkánt hány évesek vagytok?
2014. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Meg ne sajnáljalak véletlenül, ha baj, hogy a barátnőd csak análisan szereti, akkor passzold át nekem, itt mindketten boldogok lennénk az tuti.
2014. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Utolsó vicces vagy, csak sajnos inkább sírni tudnék. Amúgy ő egy évet ráhúzott a master szakra még, és így is csak 23 éves, mert a azelső három évet két év alatt végezte. Én meg húszon nyolc éves vagyok.


Amúgy nem, hogy arról nincs szó, hogy ő pszichologussal újra beszélne erről, amúgy három hetet az ő sajnálatára "elfecsérelt a terápiában erre a témára", de semmilyen formában nem veszi jó nézve, ha szóba van hozva, még viccszintjén sem. - egy válasz volt csak, amit ő elutasít, a pszichológus részéről, az is egy felvetés, hogy állítólag, pont rosszkor veszítette el az apját. Ennyi. Nem bírok dolgozni, és mindjárt hazajön. Én meg ezen kattogok. Egy dolgot nem bír, ha ideges vagyok olyanon amit nem beszélek ki, ezt meg nem lehet szóba hozni. Ettől leszek idegbeteg. Persze neki jól telt a napja az anyánál, és neki semmi baja. munkát is kapot, és nem is akar jobbat. Sőt nincs is jobb számára. Én meg csak rajta kívül átlagosak mondanám az életem. Az övé most meg idézem: "Most mióta velem van tökéletes." Mit lehet ilyenkor kezdeni. Mert az a vicc nekem sem volt jobb még, és ez sem borzalmas, csak van egy bökkenő. Egy másik fórumon azt mondták nyeljem le a békát, hisz ez inkább csak büszkeségi kérdés nálam. Bár szerintem a másik, az elérhetetlenség, is idegesít. Még dolgozni is képtelen vagyok, pedig ez a hobbim.

2014. ápr. 6. 16:30
 17/27 A kérdező kommentje:
#16/17 Nyugodj meg el is várja tőlem. Ami pont nem is baj. Sőt még mással is csinálja, ha elég nagy van a srácnak. Ami miatt nem aggódok, tuti nem fog elhagyni egy feka csávó miatt, az egész családja kitérne a hitéből, másnál meg kis eséllyel talál partnere.
2014. ápr. 6. 16:33
 18/27 A kérdező kommentje:

Kétszer dugtam pinát az elmúlt negyed évben, akkor is kiderült ő "uszította" rá az exemet, aki most már stabil kapcsolatban él. Pinát akkor! Bár, azért soha nem gondoltam, hogy ilyen szexuális kámaszútrában lesz részem. Ő azt mondta a csuklója vékonyabb mint a péniszem, most arra akkar rávenni, hogy megöklözzem análisan persze. Mindig kitalál valamit. Egyszer azt mondom, hülye vagyok mert megnyertem a főnyereményt, máskor azt, hogy bele kakiltak a levesembe, bár hál Istennek azt is csak akkor ha ő legalább egy napig távol van, mert különben, túl jól érzem magam a kiboruláshoz.


Megint másik fórumból, megnyertem egy pókerrel, de nekem a royalflöss kell. Na mindegy ittam egy-két felest és most, már nagyon várom hogy hazaérjen.

2014. ápr. 6. 16:54
 19/27 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy azon kívül, hogy rsg-zet és néha a kislányomnak nézik, mert én kétszer akkora vagyok súlyra mint ő és majd több mint egy fejjel magasabb mindent elmondtam. Várok még értelmes hozzászólást. Nem lenne, rossz ha valaki sorstárs vagy szintén a barátom sorstársa fetisiszta csaj is hozzászólna, hogy ők milyen megoldást találtak, még ha nem is ilyen kizárólagos a helyzet esetleg. Azért örülök, hogy volt bár pozitív és hasznos is.
2014. ápr. 6. 16:59
 20/27 A kérdező kommentje:
ja, nekik köszi!
2014. ápr. 6. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!