Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A ti férjetek is mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is mindig tv-zés közben szokott közeledni?

Figyelt kérdés
Párom mindig akkor akar szexelni amikor este az ágyban tv-t nézek. Addig nyaggat amíg nem fekszem le vele. Engem ez nagyon zavar. Hogyan küszöböljem ki ezt a fajta viselkedését?
2014. máj. 12. 14:16
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
58%
Válj el! Had találjon a férjed egy értelmes nőt maga mellé!!
2014. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

Neked mikor lenne alkalmasabb a közeledése, amivel te is elégedett lennél?

Amúgy nem tudom miért zavar a tv-zés közbeni közeledés. Gondolom akkor keveredtek egymás mellé, és akkor jön meg a kedve, mikor melléd fekszik. Mi rossz van ebben?

2014. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%

Tv fontosabb mint a férjed? AJAJAJAJ!!!

Nincs az tv müsor ami miatt nem a férjemet választanám!!!

2014. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Őszödi Ferenc válasza:
77%
Küldd el a fenébe, aztán 1 hónap (lesz az 2 hét is) múlva írj ki egy kérdést: "Megcsal a férjem, mert nem szexeltem vele, most mit csináljak?"
2014. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsön kenyér vissza jár !!

Jőn a foci VB teperd le a VB meccsek alatt !!

2014. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%

Rakd ki a hálószobából a tévét, akkor nem fog zavarni, ha lefekvés után közeledik a férjed.

Ja, hogy te inkább tévét néznél? Mi az a fontos műsor, amit nem lehet ismétléskor, vagy letöltve megnézni?

2014. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,miután bebújunk az ágyunkba ,mindig megy a tv elalvás előtt . Az én párom is tesz róla ,hogy elvonja a figyelmemet ,de ez engem egyáltalán nem zavar ...sőt ;-) ! Egyébként a tv-ben olyan sok mindenről nem marad le az ember, . Valamint vissza lehet nézni ,vagy le lehet tölteni utólag a netről .
2014. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Ne akkor legyen kedve amikor már fáradt vagyok.
2014. máj. 12. 14:30
 9/32 anonim válasza:
68%
Az még nem jutott eszedbe, hogy nem a TV miatt akar veled szexelni, hanem azért, mert éppen fekszel és erről ugrik be neki a dolog??
2014. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%

Én lehetek bármilyen fáradt ,a párom mindig tűzbe tud hozni és én is őt . ;-) Sőt a hajnali ébredés utáni összebújások a legjobbak .Jobb mint a kávé ,és jól indul a nap .

Van gyereketek ? Ha lesz máshogy fogsz gondolkodni amúgy .Akkor biztos nem leszel fáradt az ölelkezéshez ,örülsz majd ,hogy végre lesz egy kis időtök egymásra .

2014. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!