Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a férjetek majdnem egy évig szeretőt tartott?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk együtt, van egy 18 éves gyerekünk, aki jövőre már kirepül a fészekből, kollégiumba megy.

Igaz, hogy mostanában kicsit elhidegültünk egymástól. Havonta 1-2-szer szeretkezünk.

Pár évvel ezelőtt találtam egy gyanús sms-t a telefonjában (nem, nem kutakodtam benne, hanem utána akartam vinni és ott villogott), kimagyarázta magát, nagy nehezen megbocsájtottam neki. Állítólag semmi nem volt.

Az utóbbi időben túl gyakran járt az anyjához, legalábbis azt mondta, hogy oda megy. Vagy túl sokáig dolgozott. És pár napja fény derült arra, hogy közel egy évig kapcsolata volt egy 23 évessel (én 44, ő 46 éves). Még nem tudja, hogy tudom.

Mit tegyek? Hagyjam ott a fenébe? Iszonyú dühös vagyok rá!

Mit tennétek a helyemben?


2014. máj. 11. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Én otthagynám.
2014. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj,ez nekem nem férne bele.
2014. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

Még tart a kapcsolat?

Most derült ki?

Egy év alatt nem vettél észre semmit, azon az egy sms-en kívül?

Egyébként mit szeretnél? Együtt maradni? És a férjed? Tenne azért, hogy javuljon a kapcsolatotok? Vagy inkább továbbra is a barátnőjével lenne?

Szóval sok kérdés van, az érzéseidtől, a férjed érzéseitől, hozzáállásától is sokban függ, hogy hogyan tovább.

2014. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 intrepid ***** válasza:
5%
Hát az a havi 1 - 2 kufirc az nem elég egy férfinek. Ha nem kapja meg otthon, elmegy idegenbe.
2014. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Hogy derült ki? Biztos vagy benne?
2014. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Volt ott több is, megnyugodhatsz:)
2014. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Hogyan tudtad meg? Gondolj at mindent,hirtelen feindultságból nem szabad dönteni.A házasságok 60 %-ában történik megcsalás,de sokszor nem derül ki vagy nem reklámozzák.

Férfiként azt kell mondanom,hogy a havi 1-2 alkalom az tényleg nem sok,bár néha én még annak is örülnék pedig 20 évvel fiatalabbak vagyunk.Hosszú távon a szex megvonás sok embert arra késztet,hogy máshol keresse meg a testi örömöket.

2014. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Először leülnék és átgondolnám, hogy én mivel járultam ehhez hozzá. Ha tettem olyat, amivel ez várható volt, akkor leülnék vele megbeszélni és ha közösen arra jutunk, hogy szeretnénk megjavítani a kapcsolatunkat, akkor minden erőmmel ezen lennék.

Azonban ha arra jutnék, hogy én eddig is mindent megtettem értünk, akkor biztos vagyok benne, hogy nem tudnám megbocsátani a megcsalást, ami ráadásul nem is egyszeri botlás volt a részéről.

2014. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkoznék hol rontottuk el, és hogy helyre akarom e még hozni?! Ettől függően válnék, vagy elkezdenék teperni.
2014. máj. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Elválnék,nem kérdés!!!!!!

Ha havi 1-2 kevés,akkor nyissa ki a száját,amúgy meg az se biztos,hogy a férfi 20 év után még egyáltalán akart-e többet.Volt olyan kapcsolatom,ahol majd meghaltam a szexért,de az illető heti 1-re volt beállítva.A nőknek is vannak igényei,jelen esetben,hogy ne rögtön egy szeretőhöz rohanjon a pasi ha valami nem oké.

2014. máj. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!