Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok volt már olyan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok volt már olyan hogy a házasság alatt szerelmesek lettetek egy másik férfibe is úgy hogy közben a férjetek is szerettetek. Mi a megoldás ilyen szituban? Mind2 szerelem viszonzott

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 22:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%

Ha elkezdodik valami erzelem mas irant, akkor felulvizsgalom a hazassagom. Logikusan, racionalisan. Ha azt latom, hogy menthetetlen, akkor elvalok es atadom magam az uj erzesnek.


Ha a hazassagom mukodik, akkor bennem van hiba. Nem hagyom kialakulni az erzest mas irant, es az energiaim a hazassagomra es a ferjemre forditanam.

2014. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%
Kivárni egy darabig, amíg kiderül, hogy az új szerelem csak múló fellángolás, vagy olyasmi, amiért érdemes feladni a házasságot. Addig a feleség természetétől függően vagy mindkét helyen őszintének lenni, vagy a feleség elől eltitkolni, viszont a másik nővel őszintén megbeszélni, hogy még nem tudsz dönteni. Az sosem vezet semmi jóra, ha mindkét helyen hazudozik valaki.
2014. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%

Egy ember egy valakibe tud szerelmes lenni.Ez még a férfiaknál is így van. Nem hogy a nőknél.


Bárkibe bele lehet szeretni, nem családi állapot függő a dolog.


Szerintem te nem tudod mi a szerelem, ha ilyet kérdezel.

2014. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
32%
Bocsi, feleséget írtam, de férjjel kapcsolatban ugyanez a helyzet. Ahhoz neked kell eléggé ismerned, hogy tudd, a házasságotok túlélheti, ha őszintén elmondod neki, milyen helyzetbe kerültél, vagy jobb hallgatni, amíg nem vagy biztos benne, hogy kenyértörésre viszed a dolgot.
2014. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
#3 Ez butaság, a szerelemnek ezerféle színe, arca lehet a szerető ragaszkodástól kezdve a lángoló szenvedélyig. Pont emiatt sajnos igenis tud egyszerre két embert szeretni valaki. Vagy oké, ne nevezzük az egyiket, vagy akár csak egyiket se szerelemnek, de ettől még könnyebb nem lesz, mert a vágyakozás, ragaszkodás érzése ugyanúgy megmarad.
2014. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
43%
Szerelem és szeretet között van "némi" különbség, kedves 5-ös. Ha valaha leszel szerelmes(mert még nem ismered a valódi szerelmet, ez teljesen egyértelmű abból ahogy irsz), akkor pontosan tudni fogod, hogy egy időben 2 emberbe nem tudsz lenni. Csak 1 be.
2014. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is volt hasonló.Kollègàm volt az illetö,de nem volt köztünk semmi,mert nem tudtam volna a pàrom szemèbe nèzni.Rossz volt,hogy nem tudtam az èrzelmeknek parancsolni,ès többen is ûgy làttàk,hogy van köztünk valami.Izzott a levegö.Ezt mondtàk.Azóta egyikünk sem dolgozik ott,nem emiatt,leèpîtès volt stb.Ès milyen jó,hogy nem hagytam fel a pàrommal a kapcsolatom,ès nem engedtem annak a fellàngolàsnak,mert màr règen elmúlt,ès nem is tudom mi van az illetövel azóta.Nèha eszembe jut mi lett volna ha,de örülök,hogy nem tettem.Azóta a pici fiunk is megszületett,ès boldogok vagyunk.

Bàr minden szitu màs,leirtam az enyèmet tanulsàgnak. :)

2014. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Pedig én mindketőbe az vagyok. Ha nagyon ki akarjuk elemezni a férjembe mélyen életreszólóan , a másikba izgalmasan pezsgően vibráloan detudom hogy utóbbi amúgy elmúlik majd mégis nem tudom hagyjam e megélni a felszínre tórni vagy nem éri meg
2014. ápr. 15. 23:08
 9/31 anonim ***** válasza:

#6

Ezért írtam, hogy teljesen mindegy, hogyan definiálsz egy érzést, attól még érzed mindkettőt, és nem lesz könnyebb dönteni. Ki az, aki ilyenkor 100%-osan el tudja dönteni, hogy a férj a szerelem, és a szerető csak szexuális fellángolás, vagy a szerető a szerelem, és a férj iránti érzés már csak szerető ragaszkodás? És még ha el is tudod dönteni, mi alapján döntöd el, hogy neked melyik fontosabb az életedben? Mert ugye olyan kultúrkörbe születtünk, ahol némely nagyon ritka eset kivételével, amikor hajlandó egy ilyen hármas összeköltözni, nemigen lehetséges egyszerre két kapcsolatot szimultán fenntartani anélkül, hogy fájdalmat okozz valakinek.

2014. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
4%
Éld meg, egy életen át sajnálnád, ha kihagynád. Ha a férjeddel tényleg életre szól a szerelem, úgyis túléli.
2014. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!