Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is szokott piszkálni, mikor alszotok? Nem zavar? Engem kiborít!

Figyelt kérdés
Mindig hajnali 5-6 körül, félálomban jön rá, hogy elkezdjen simogatni, piszkálgatni. Nekem ettől frászom van, elég rossz alvó vagyok, mindig felébredek tőle és aztán nem tudok aludni, pedig amúgy elég lenne 8 után kelnem. Már egy csomószor mondtam, hogy hagyjon békén mikor alszom, de azt mondja, hogy nem tudatosan csinálja, hanem álmában. Van erre valami megoldás? Nálatok is van ilyen? Már olyan fáradt vagyok, hogy arra gondoltam, hogy ma éjjel a nappaliban fogok aludni:(
2014. máj. 7. 12:08
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
79%
Aludj akkor ott. Vagy adjatok el a franciaágyat és vegyetek két kisebbet. Az én férjem is szokott "matatni" éjjel, ha elég kitartó, felébredek, letámadom:)
2014. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék nélküle aludni:( Engem a hajnali szexre soha egy pasi se tudott volna rávenni, főleg ha ő ébreszt fel, olyankor teljesen bepipulok. Hajnalban aludni akarok, szexre ott van az eglsz délután, este.
2014. máj. 7. 12:13
 3/50 anonim ***** válasza:
38%
Miért érzem azt kérdező, hogy neked valójában nem ez a gondod! Ez anoním oldal, mond el szépen, mi bajod van a férjeddel. Az enyém is szokott simogatni engem, de még nem jutott eszembe, hogy ezt kiírjam a GYIK-ra!
2014. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Az én férjem is ugyanezt csinálja, szintén álmában. Én csak egy dolgot bánok... hogy nem ébredek fel teljesen, hanem én is csak álmomban válaszolgatok neki. Reggel szokott rá emlékeztetni hogy fogdosott. Pont az ellenkezőjét próbálom beleverni a fejébe: hogy keltsen fel ha matat. :D

Szóval nem vagyunk egyformák. De erre valóban nincs más megoldás, csak ha külön alszol.

2014. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
40%

Ha meg majd másnál keresi az örömöt, aki nem hajtja el, akkor az lesz a baj. Vizsgáltasd és kezeltesd ki az alvászavarodat, és örülj neki, hogy foglalkozik veled;)

Engem is fel szokott ébreszteni a Párom, szerintem ez nem piszkálás, és én imádom:)

2014. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, mi lepontozandó van a valaszomban? Az hogy van szexuális életem és nem rugdosom arrébb a férjem? Vagy mi a túróscsusza?

1#

2014. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, tényleg én vagyok a furcsa, amiért hajnali 5kor aludni akarok:D

Amúgy nincs baj a kapcsolatunkban, csak azért jutott eszembe kiíírni, mert tényleg hulla vagyok, mert napok óta minden hajnalban felébreszt.

2014. máj. 7. 12:17
 8/50 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom mi bajod a hajnali szexel, mikor az a legjobb:D
2014. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
51%

Jajj, nem értelek. Ha szereted a férjed, akkor örömmel fogadd a hajnali motoszkálását. A szex és az orgazmus feltölt, kisimít, boldogsághormont termel :)


Az én férjem is rendszeresen piszkálgat hajnalban, és ha esetleg nekem nincs is kedvem hozzá, örömmel engedem neki, hogy megszeretgessen :) így ő is és én is jókedvűek vagyunk tőle.


A megoldás az, hogy szeresd és engedd, hogy ő is szeressen.

2014. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
57%
Le kell korabban fekudni, vagy este olyan szinten lefarasztani, ohgy csak aludni tudjon o is ;)
2014. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!