Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ezt el tudnátok magyará...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt el tudnátok magyarázni?

Figyelt kérdés

Szeretném megérteni mit éreztek vagy miért történnek ezek a dolgok.

Én fiú vagyok, és életemben most először történt ilyen velem de már régebb óta gondolkodtam rajt, hogy a lányoknak ez milyen lehet. Szóval úgy tudom, a lányoknak nem mindig van orgazmusuk amikor masztiznak, mégis csinálják. Miért? Azt is élvezitek már önmagában, hogy csináljátok és nedvesedtek? És hogy vagytok képesek abbahagyni orgazmus nélkül? Akinek már volt orgazmusa az képes abbahagyni úgy a masztit, hogy ne érje el?


Nekem most először volt olyan, hogy ilyen online camos felületen kerestem volna egy lányt beszélgetni, de olyat dobott be a gép akire nem számítottam. Egy ázsiai lány (nem látszott rajta) meztelenül és európai fiút akart látni masztizás közben :D Hát fura volt mert nem számítottam rá és mivel még soha nem csináltam ilyet nagyon izgultam és nem is élveztem el, de mégis jól esett. Ez furcsa. Valami ilyesmi történhet nálatok is?


Röviden: miért jó vagy miért éri meg orgazmus nélkül masztizni?



2014. jún. 2. 02:08
 1/6 anonim válasza:
Lány vagyok, és soha nem volt olyan, hogy ne lett volna orgazmusom masztinál. :D Olyan volt, hogy arra kényszerültem, hogy abbahagyjam (pl. anyukám kiabált az előszobából, hogy menjek, mert valami fontosat akart azonnal), akkor is már alig vártam, hogy befejezhessem.
2014. jún. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert talán nem élvezel el egyből ha magadhoz érsz csak 2 perc múlva?....
2014. jún. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van akinek eleinte nincs de aztán később lesz. Aki ilyenen át esett, azt a kíváncsiság hajtotta továbbra is és küzdött hogy legyen orgazmusa vagy egyszer csak jött magától?
2014. jún. 2. 03:16
 4/6 Andrea Henrietta ***** válasza:
Velem elăfordul hogy nem jutok orgazmusik masztizțs k0zben, de ennek t0bbfșle oka van: vagy nincs türelmem kivárni míg eljutok oka. vagy ha már másodszor/harmadszor masztzok aznap/ esetleg már a barátomtól megkaptam ami nekem jár olyankor nehezebben és lassabban jön a kielégüés, de azért jól esik ha simogatom magam. Kb ilyen orgazmus nélkül magunkhoz nyúlni. persze nem az igazi, de azért kellemes.
2014. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem te valamit nagyon benéztél. a nők nagy részének szex közben nincs orgazmusa, és pont hogy a masztitól van szinte mindig. olyat még soha nem hallottam, hogy 1-2 kivételes esettől eltekintve valaki ne tudjon elmenni maszturbálással.
2014. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5-ös, ott a #4-es válasza, de én személyesen ismerek olyan lányt akinek még soha nem volt se masztival sem pedig szex közben.
2014. jún. 2. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!