Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek is önző a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is önző a barátom?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a barátomat mindig én kényeztetem először, nagyon ritka amikor ő. Ma is az volt, hogy amikor "végeztem" a dologgal, annyit kérdezett hogy akkor te is kérsz kényeztetést? Mondtam, hogy akkor nem. Nekem ez nagyon úgy jött le, hogy csak azért kérdezte mert "kötelessége". De szerintem nem is kéne megkérdezni, mert alap hogyha én kielégítem ő is viszonozza valahogy. Nem is erőszakoskodott, hogy ő már pedig akarná viszonozni, csak lefeküdt mint aki jól végezte dolgát. Ezután elmondtam neki, hogy azért mondtam hogy nem kell, mert ebből nekem az jött le, hogy nem szívesen csinálja. Erre mondta a magáét, hogy "jaj akkor biztos azért kérdeztem", de miután tudta az indokot, hogy miért mondtam nemet utána se mondta, hogy jó akkor most én is kényeztetlek, csak úgy ott hagyott. Arra is gondoltam, hogy az lehet a baja, hogy lassan tudok elélvezni.. Nektek erről mi a véleményetek?

Köszi a válaszokat.



2014. jún. 11. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, önző.

Neki is kívánnia kellene annyira, hogy ne csak azt élvezze, ahogy neki csinálják. Ezek szerint még nem csináltátok? Lehet amúgy, hogy fél, hogy béna (és esetleg emiatt nem élvezel el hamar), de hát amit ő csinál, a bénaságnál is bénább. Én biztos nem csinálnám neki, ha ennyire egyoldalú a dolog, ennek nem így kellene mennie, ráadásul hamar bele lehet unni a kiszámíthatatlanságba. Ha ennyi elég neki, ne tartson barátnőt, hanem verje ki magának.

Bah, néha úgy fel tudnak húzni... Önző kis p*cs az összes.

2014. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:) Igazából már régebben elkezdtük, nem újdonság. Ezért írtam, hogy mindig az volt, hogy én kezdtem előbb.. Kb 2-3x volt, hogy ő kezdte, akkor is azért mert az eset előtti napon szóvá tettem, hogy nem mindig nekem kéne.. Nem is azzal van a baj, hogy béna csak magától szerintem el nem kezdené. (de azért nem is olyan profi még)
2014. jún. 11. 17:49
 3/13 anonim ***** válasza:

Csak megszoktátok a menetrendet.


Írj rá egy sms-t nap közben, hogy nagyon vágysz arra, hogy kinyaljon. És dicsérd sokat, hogy milyen jól nyal. Vagy amikor együtt vagytok, kérd meg explicite, hogy nem nyalna-e ki.


Ha nem izgatod fel, persze hogy nem túráztatja magát,

2014. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nehogy már a csaj teperjen, hogy a fiú végre megmoccanjon. A p*csöm se írna sms-t ilyennek, komolyan. Én szimplán azt csinálnám, hogy leállnék, ha akar valamit, izzítson be, ne nekem kelljen már FELESLEGESEN kényeztetni, hogy ő aztán beforduljon a fal felé, és elégedetten álomba szenderüljön. Fúj.


Nálunk is nagyon speciális volt amúgy a helyzet, én tepertem, a fiú meg csak szóban imádott, de ahogy telt-múlt az idő, megcserélődtek a dolgok, nekem elmúlt a nagy kiéhezettségem, mert túl sokat tepertem hiába, ő meg most nem érti, miért nem vágyom rá, miközben ő legszívesebben éjjel-nappal dugna. És itt nem csak hónapokról volt szó...

2014. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem mindig rendesen felizgatom, és én ilyet nem mondok neki:) Soha nem voltam követelőző, vagy erőszakos. Természetesen ha felajánlja rábólintok, de így semmi kedvem hogy rákérdez, hogy nekem is kell-e, mert szerintem ALAPDOLOG a viszonzás. Én maximum akkor kérdeznék rá, ha a nemleges válaszban reménykednék, mert amúgy csinálni kell, nem kérdezgetni.
2014. jún. 11. 18:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem következő találkánál ültesd le, mondd, hogy: ,,Na, beszélnünk kell, van valami, ami zavar a kapcsolatunkban (jó esetben itt megijed). Úgy érzem, nem kívánsz eléggé, mert ha így lenne, magadtól is megpróbálnál kényeztetni/felizgatni, és eszedbe sem jutna megkérdezni, hogy szükségem van-e rá. Ugyanis egy szerelmi kapcsolatban mindkét fél szokta igényelni a másik érintését. Én nagyon szeretlek, de sokszor egyoldalúnak érzem az ágyas jeleneteinket. Ha úgy érzed, nem vagyok eléggé az eseted, mondd meg most, ne raboljuk egymás idejét." Közben mosolyogsz kedvesen. Hidd el, semmit nem kockáztatsz ezzel, a hallgatással viszont nagyon sokat, mert idővel megzápulhat a kapcsolatotok, és nem csak ő, de már Te sem fogsz semmit csinálni. Én leülnék vele beszélni, ha továbbra sem változik, vagy nem mond valami meggyőzőt, hagyd a fenébe. Tudom, ez nem ilyen egyszerű, mindenesetre tutira ráijesztenék.
2014. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

78% ezek szerint a te recepted nem működik, hiszen belebuktál. Nem sokat értesz a férfiakhoz.


Egy férfinak legyezgetni kell a hiúságát, dicsérni hogy milyen szuper az ágyban, de jól nyal stb. Erősíteni kell az önbizalmát, akkor lelkesen fogja csinálni ami jó nektek.


De ahogy gondolod kérdező.

2014. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én még csak azt se értem, hogy egyes pasiknak ez miért jelent gondot... Szerintem marha jó csinálni is, persze főleg akkor, ha az ember tudja is mit csinál és látszik a másikon hogy élvezi... :)
2014. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es, én régi dolgokról beszélek, ma már nem ,,nyelek le" mindent.

Persze, lehet legyezgetni egy fiú hiúságát, ,,jaj, de ügyes vagy szívem", közben meg egy nagy nulla, amit csinál. Nem írt a kérdező korosztályt, de gondolom, 20 körül van a srác, ha csak nem fiatalabb.

Mellesleg a nőknek is van hiúságuk, ha nincs táplálva, rohadtul nem fognak olyan sms-eket írni, hogy ,,aaah, bárcsak kinyalnál most rögtön", mert ha nincs kényeztetve a lány, nem fogja magát kívánatosnak tartani. Ördögi kör. Olyan nagy szája van a férfiaknak, mégis a legtöbbjük béna, mint a s*gg, de egy csomó nem is tud róla, mert a nőke azzal hitegeti, hogy jaj, milyen ügyes. Bahh...

2014. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm mindenkinek a választ:) Lehet tényleg az a legjobb ötlet, hogy leülök vele, és megbeszéltem, ha meg nem változtat én se fogom neki elkezdni.
2014. jún. 11. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!