Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha több napra elmész kiránduln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több napra elmész kirándulni vkivel, kötelező dolog a szex?

Figyelt kérdés
Épp most hívott el pár napra kirándulni hétvégén, de 1 hete ismerkedünk, -eddig mindennap találkoztunk- csókolóztunk is már, de én mondtam hogy felejtősre vennéma több napos kirándulást max 1 naposra mert én korainak érzem azt hogy szexeljek vele, de ha jaj nem is ugy gondolta stb,már most jelentenék neki ennyit h kibirja hogy nem nyulunk egymáshoz? De szerintem az képtelenség, én pedig nem szeretém elsietni... Ti meddig vártatok így??
2014. jún. 24. 01:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem.
2014. jún. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

dehogynem igen is kell

tuti megakar majd kurni és ha te nem mész bele akkor recskáznia kell.. hát ezt akarod?!


(csak a kérdést olvastam el)

2014. jún. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy hét után talán túlzás többnapos kirándulásra menni. Legalábbis nálatok biztosan. Így fel sem merül a probléma.
2014. jún. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Le is kell nyelni:-):-):-)


Sztem ha van kedved menni hat menj. És nem kötelező a szex. Jön az magától.


Sztem ne erőltesd ezt h majd minden terv szerint halad és te mondjuk 1 hónap után fexel le vele.... lesz ami lesz.

2014. jún. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont így voltunk mi is annak idején: pár napja voltunk együtt, egyből egy egy hetes külföldi kirándulással nyitottunk (mert én mentem és elhívtam őt is). Az egész hetet végigszeretkeztük gyakorlatilag csak kajaszünettel. 22 évesek voltunk.
2014. jún. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attol fugg mennyire akar eloreszaladni. Egy het utan tenyleg tulzas, de en pl. jartam ugy lannyal, hogy hetekig telefonon/interneten beszelgettunk, es annyira felfutottem hogy elso randi vegen felrangatott magahoz, es orakig szeretkeztunk.


De volt olyan is, hogy ket honapja jartunk, tobbszor is voltunk tobbnapos kirandulason, egyutt aludtunk, csokoloztunk, tapiztuk egymast, de szex nem volt. Ez majd ott eldol, hogy mennyire is akarod igazan!

2014. jún. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi köze a kirándulásnak a szexhez??! jézus...
2014. jún. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül hívott el.

Ha semmiképpen sem akarsz továbblépni a csókon akkor ne menj

2014. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

bár valószínűleg számítana rá, de nincs olyan hogy most már kötelező dolog lenne

ez kettőtökön múlik, ha neked még korai akkor nem lesz szex

2014. jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!