Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek valaha alacsony libidója volt, de talált rá módszert, hogy a libidóját egyértelműen érezhetően megnövelje? (férfiakra gondolok, de lányok is írhatnak, ha a párjukkal volt ilyen)

Figyelt kérdés

Mivel sikerült megnövelni a libidót?

Egészséges életmódom és rengeteg dologgal való próbálkozásom ellenére nem túl magas a libidóm.


2014. júl. 1. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
egy jó nő kell.
2014. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Egy jó nő aki mellett jó pasinak érezheted magad. Megoldja. Én is voltam így, nálam ez bevált.
2014. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

El kéne menned orvoshoz, hogy első körben kizárható legyen minden szervi probléma, utána pedig jöhet a pszichés okok feltárása.


Nekem is a béka segge alatt van, és nálam pszichés ok áll mögötte.

2014. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel hasonló étvágyú hölgyet? Mégis mennyire alacsony a libidód?
2014. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Orvosnál régebben voltam ezügyben. Szervi okot nem talált, a libidóm akkor sem lehetett magasabb.

Pszihés résszel szintén voltam szakembernél. Segített, de komoly változás nincs. Leginkább abban segített, hogy könnyebben elfogadjam a dolgot.

2014. júl. 1. 13:26
 6/16 A kérdező kommentje:
Pszihés részben is vannak problémáim, de nem csak erről van szó, eleve nem magas a libidóm, a legtöbb korombelivel ellentétben.
2014. júl. 1. 13:28
 7/16 A kérdező kommentje:
Tapasztalatom szerint a legtöbb nő szereti ha a párjának magas libidója van.
2014. júl. 1. 13:29
 8/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő még mindig nem az összes nő. Mennyire alacsony?
2014. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egy fél szem gyógyszerrel van körülbelül olyan állóképességem, mint egy egészséges korombelinek természetesen.
2014. júl. 1. 13:51
 10/16 A kérdező kommentje:
"állóképesség"
2014. júl. 1. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!