Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért mindig csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért mindig csak a magas és vékony srácokat istenítik? Egy alacsony, mackósabb srác már nem is reménykedhet, hogy valaha barátnője lesz?

Figyelt kérdés
Mindenhol alacsony lányokat látok magas és vékony srácokkal, csakhogy én már nem fogok nőni, ez nem igazság!
2014. máj. 31. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Sarcasm lvl 99
2014. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez valóban nem az igazság.

Én magas, vékony vagyok, mellé edzek is, és semmi.

Remélem örülsz.

2014. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyelek meg.
2014. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Te most tényleg szét fogod trollkodni az oldalt??? Te nyomorék
2014. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fejezzétek már be b+. :(
2014. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem barátkozz össze az itt kérdező magas vékony sráccal és tudtok majd versenyezni,hogy kire tapad több nő. Ez azért jó,hogy végre mi is megtudjuk,mi az eredmény. Nektek meg jó szórakozás. Én like-ololm a gumimacikat.Is. 23/l
2014. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nah, sikerült elérni, hogy 2 szót utáljak ha egy pasi jellemzői szóba kerülnek: MAGAS, VÉKONY :)))
2014. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem barátkozom én össze senkivel, pláne nem egy magas, vékony gyerekkel. Az összes nő csak rá figyelne, engem pedig pohártartónak vagy könyöktámasznak használnának csak. :(
2014. máj. 31. 19:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Azok a nők,akiknek bejönnek a magasak,azok azt látják férfiasnak. Van aki meg az alacsony mackósat.Fogadd el, hogy nagyobb része kedveli a magasakat,de van olyan részük a nőknek,ahol meg te vagy a nyerő.Legyél vagány,hordj normális ruhákat,legyél ápolt és akkor nem lesz gond.
2014. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
de vicces
2014. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!