Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nyilvános wc-ben piszoár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános wc-ben piszoár előtt járt már úgy valaki hogy azt vette észre hogy valaki bámulja "azt"? Vagy pisilés után sokáig húzogatta és kezdett felállni és más észrevette?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 15:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lehet volt ilyen:-)
2014. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
0%
Lányoknál ugye megszokott hogy fiu Wc-be is járnak:) Valaki kiprobálta már pisoárba?
2014. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, hogy én is megnéztem a másét, mert eléggé egyedi mérete volt. Gratuláltam is hozzá. Engem nem zavar mindenesetre, ha akarja nézze. Tisztára is nyalhatja.
2014. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Na hallod?


[link]

2014. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy "pisilés után sokáig húzogatta és kezdett felállni"?? Mégis mit csináltok ti férfiak a mosdóban?:O
2014. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Persze, haverokkal 3-4-en megyunk hu.gyozni, es egymasnak tartjuk meg verjuk, hogy utana duzzadjon a gatyank es a sok pi.csa beinduljon. Aztan otthagyjuk oket, es hazamegyunk leszopjuk egymast!
2014. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én ha tehetem félre nézek és megnézem a mellettem lévőjét, persze nem feltűnően, csak úgy félre sandítva. Konkrétan engem sem zavar, zavarna, ha nézik, néznék. Egészségére. Az ilyen helyeken viszont fent áll a veszélye a sok nézelődés miatt, hogy félre érthetik és bepróbálkoznak. Az, hogy én, vagy más félre néz és rápillant a másik cerkájára, az vagy azért van, mert valóban méretben vagy formában egyedi, nem pedig azért, mert feltétlen dugni akarok vele.
2014. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én már jártam így sokáig nem maszturbáltam és mikor elmentem pisilni pár húzás után már kezdett menni oda a vér persze mellettem álltak sztem tuti láthatták azért elég feltűnő ha nem totál lankadt már :D
2014. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezért inkább nem a piszoárt használom, engem nagyon zavar, ha néznek, nem tehetek róla. Egyszerűen akkor nem is jön semmi, még akkor sem, ha majd szétreped.

Talán azóta van ez így, mióta egyszer tényleg bámultak, pedig nincs extra méretem. Még kiskoromban történt, valószínűleg pedofil hajlamai voltak az illetőnek.

2014. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
párszor igen!
2014. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!