Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nyilvános wc-ben piszoár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános wc-ben piszoár előtt járt már úgy valaki hogy azt vette észre hogy valaki bámulja "azt"? Vagy pisilés után sokáig húzogatta és kezdett felállni és más észrevette?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 15:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

engem is néznek de elintézem egy: " tőrödjön a sajátjával"

utasítással

2014. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én ki is vertem úgy, hogy pár piszoárral mellettem már voltak, de nem voltam feltűnő, és izgatott, hogy nyilvános helyen csinálom.

Írj privátot, ha gondolod. :)

2014. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én néha direkt messzebb állok, h jól lehessen látni :D

Izgat ha nézik a p@csöm:)

21/f

2014. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Úgy látszik elég nagy az isten állatkertje.
2014. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

hát volt olyan hogy, ott támasztotta valami gyökér a falat, és nézte ahogy vizelni próbálok 10 évesen a piszoárba.


Elraktam a szerszámom, és kimentem.

2014. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
46%

Ahh most uj szexualis fantaziam van... mar nem csak a konditerem ferfioltozojebe almodozom bejutni, hanem egy ferfivecebe is. :D

Nezegetnem azt a sok kukit.

Mondjuk most nagyon meg vagyok elegedve a baratomeval, de azert lehet ilyenekrol abrandozni nem?

Amugy az o farkarol is hamarabb hallottam, mint lattam, valaki mondta, hogy nagy, es pasi volt az illeto. xD

2014. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

na ez a kérdés bearanyozta a napom XD

Olyan volt hogy észrevettem, hogy sztem bámulja a mellettem álló de ha akarja nézze engem nem érdekel.

Egyszer volt hogy leráztam is kicsit kezdett keményedni de tuti nem vette észre senki XD

2014. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ennyi homokost.. :D Persze, hugyozás után elkezdem huzogatni egy wcben, biztos..
2015. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
nem de olyan volt, hogy gimiben az egyik srác tuti verte mikor bementem és megzavartam, mert nem szünet volt, kikéreckedtem. Egy pillanatra láttam, hogy áll neki mert ugye nehéz volt lepleznie. Érdekes helyzet volt.
2015. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam olyat a pláza wcben a piszoárnál valaki húzogatta a répát :D
2015. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!