Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi értelme van a 15 cm-nél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a 15 cm-nél nagyobb faroknak?

Figyelt kérdés

15 centis a farkam, és sok nővel voltam már. Nem tudok olyan pózt mondani, amelyben a lányok döntő többsége ne sziszegne, ha teljesen tövig tolom, főleg ha nem a szerelmeskedős, hanem a lendületesebb résznél tartunk. Az én méretem még éppen az, amit élvezni tud egy lány még akkor is, ha kicsit vadulunk, de ha nagyon mélyre tolom, akkor sok szokott lenni misszionáriusban is meg kutyában is.


A kérdésem ezek után, hogy kik és miért mondanak itt olyanokat, hogy a 14-15 cm az "éppen még az alsó határ", meg "ha tudod használni akkor nem teljesen reménytelen" stb. És hogy egyáltalán: mire jó egy 17-18(-20) cm-es farok, ha -- feltételezem -- állandóan finomkodni kell vele, teljesen soha nem lehet betolni, azaz: önfeledten se lehet vele élvezkedni, állandóan "vigyázni kell", hogy ne fájjon. Plusz mindig kint marad belőle 2-3 cm, az orális szexről nem is beszélve.



2014. júl. 27. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az enyém 18 centiméter, de igazad van a végének már nincs értelme, le is csapom mindjárt.

Komolyra fordítva a szót: Én eddig négy nővel voltam, kettő volt, akinek nem tolhattam be tövig, vagyis igen, de csak óvatosan, a másik kettő puncija simán benyelte, szóval embere válogatja.


De te legyél rá büszke, hogy a farkad se kicsi, se túl nagy, hanem tökéletesen megfelel mindenkinek. :)

2014. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
88%
Nem tudom, én örülök, hogy a barátomnak "csak" 15-16 centi, bár még nem szexeltünk, de ha nagyobb lenne, eléggé paráznék. 17/L
2014. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem soha nem érdekelt, hogy hány cm-es a farkam, csak mostanában mértem meg a gyakoris kérdések hatására. Nekem valahogy teljesen más képem volt eddig a saját méretem által nyújtott "élményről", mint amiket itt a gigantikus méretek után sóvárgók felvázolnak.
2014. júl. 27. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:

1., szögezzük le hogy szerintem a vastagság fontosabb mint a hossz, inkább legyen vastag kisebb mint vékony hosszú.


2., Az én barátomnak 22-3 cm, és nem szokott fájni, 2x volt talán rá példa de akkor is csak kicsit, pedig a vad szexet szeretem! Inkább nyomó mint fájó érzés és szerintem kellemes. Az előző barátomé se fájt SOHA pedig neki kb 15-6 cm volt

2014. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem 14 cm ....ragasztok hozzá 2-3 cm aztán talán jó lesz...
2014. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: erről (is) beszélek, hogy ezeket honnan veszitek?! Komolyan. Nincs olyan lány, akinek például láb a vállakon pózban a 14 cm ne koccanna tövig... A 14 cm teljesen jó.
2014. júl. 27. 20:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én pasimnak 19 +- 2 cm, de nekem is beteheti teljesen, pedig elég szűk vagyok.:D Néha szokott kicsit fájni, ha vadabb a szex, de egyébként teljesen rendben van..
2014. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a farok nem azért nő akkorára, mert értelme van. hanem mert csak.
2014. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nincs olyan lány, akinek például láb a vállakon pózban a 14 cm ne koccanna tövig" Te amúgy ezt most komolyan gondoltad? :D

De elárulom, van!!

Én még nem voltam olyan partnerrel (20cm) akinek ne tudtam volna betolni tövig, pedig voltak alacsonyabb vékony nők is és nagyobb darabok is. Egyébként meg tényleg nem a méret a lényeg, hanem hogy tudd használni :)

2014. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
dísznek jó nagyobb, jól néz ki, meg lehet fájdalmat okozni vele, ha tövig bent van
2017. okt. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!