Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire vagytok megelégedve a puncitoktal? Mi tetszik benne, mi nem? Illetve fiúk, milyen a tökéletes punci?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy :) A nagyon salátásat nem favorizálom de azt is csak akkor nem ha nagyon sötét színű :P

Amúgy tényleg nem számít sokat..

2014. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy lehet szűk,tág,szüz vagy már bejáratot csak legyen ápolt és elégítsen ki
2014. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

legyen verseny igen :-D

emailomra jöhetnek a fotók vagy linkeljétek be ide évjárat is kötelező mellé :-o :-D :-D

2014. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem igazán szeretem az enyémet, nem tudom miért, a kisajkaim megnyúltak és ez nem tetszik:s de a párom szerint "gyönyörű" és nagyon odavan érte, és lassan kezdem én is megszeretni így..
2014. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szeretem a puncimat, meg vagyok elégedve vele:) Hamburgeres, csigusztalpas fodrok nelkül és a csiklóm borsószem nagyságú:) Mellé se lehet nyalni:)
2014. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
elégedetlen vagyok vele, mert nem tudom vele felmosni a linóleumot otthon
2014. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 DreamWeaver ***** válasza:
18 éven felül a tökéletes punci ápolt és felnőtt nőhöz méltóan szőrös. 18 év alatt a kérdéssel nem foglalkozom. :)
2014. júl. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!