Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bevalljam az érzéseim biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam az érzéseim biszex fiúként a fiúnak, akit mindennél és mindenkinél jobban szeretek?

Figyelt kérdés
21 vagyok. Van egy barátom,akit mint írtam, mindennél jobban szeretek. Immár egy éve. Sejtheti ezt. De már nem bírom... Az utóbbi napokban csak rá gondolok szinte egész nap. . . Nagyon rossz érzés,viszont ha elmondom,a következményekkel számolni kell ( nem tudom milyenek lennének)

2014. júl. 30. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha heteró akkor ne!
2014. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Szerintem fojtsd magadba. Ne zavard ezzel a barátod. Ha szereted elengeded.
2014. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem biztos,hogy hetero. 1 éve mást sem csinálok csak magamba fojtom, de nem bírom már sokáig
2014. júl. 30. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy a fair ha tudja, hogy nem feltétlen kellene pucérkodnia előtted, mert te nem úgy nézel rá, hanem amúgy
2014. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sosem meztelenkedik előttem... Nem is szexuális ez a vonzódás. Elsősorban. Érzelmi. A lényét,a személyiségét szeretem. És ha elveszíteném, mint barátot, nem lenne értelme élnem. Ezek nagyon mély és erős érzelmek
2014. júl. 30. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes engem is inkább álmaim Szabijának a személyisége, a kisugárzása vonz, mintsem szexuálisan
2014. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Attól függ, hogy mennyire szoros a kapcsolatotok, mennyi mindent tudtok megbeszélni. Először azt kellene figyelni, hogy mit reagál az apró jelzésekre, és hogy áll ehhez a témához. Aztán ha jól kezeli, (úgy értem nem homofób stb...) akkor esetleg elmondhatod neki, hogy mennyire fontos. Ezután két lehetőség van, de biztosítanod kell arról, hogy ha Ő nem így érez, akkor is a barátja maradnál, és mindent megteszel, hogy tudd barátként kezelni. Így talán nem veszíted el, és a saját harcod lesz, de legalább megkönnyebbülten, mert elmondtad neki, és nincs ott a "mi lett volna ha" érzés. Persze az is lehet, hogy kedvezőbben reagál, akkor viszont minden jó. :)
2014. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!