Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek pu. Ncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek pu. Ncit nyalni. Megis olyan novel hozott ossze a sors, aki nem szereti. Nekem mar nagyon hianyzik. Szerintetek megcsalas lenne, ha mast kinyalnek?

Figyelt kérdés
Mielott a hogy erezned magad forditott helyzetben jon: Nekem csak az a megcsalas amiben erzelem van...

2014. aug. 1. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha neked nem gond, hogy a barátnőd leszop egy másik farkat, akkor nem gáz :)))
2014. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Az MEGCSALÁS HA TETSZIK, HA NEM !!!
2014. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha a háta mögött csinálod, a tudta és engedélye nélkül akkor eléggé az.

Az, hogy neked ez mit jelent egy dolog. A párodat kéne megkérdezni, hogy neki is ezt jelenti e, mert ha nem komolyan bántod majd. Nem kéne csak úgy nyalakodni :)

2014. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hangosan felnevettem a kérdés végén, bocs. :D


Igen, megcsalásnak minősül.

Lehet, hogy a barátnődnek eddig nem volt élvezetes az orál, ezért nem rajong érte. Kérd meg, hogy egyszer próbáljátok ki, aztán ha akkor sem jön be neki, akkor el kell fogadnod. Ha meg mást akarnál kinyalni, szólj, és írom az elérhetőségem...(vicc, nem kell komolyan venni).

2014. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A barátnőd meg leszophatna engem!
2014. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

igen, az lenne

csak akkor nem számítana annak, ha a barátnőd tud róla és nem zavarja, mert szerinte se számít annak

de a többségnek ez megcsalás

2014. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A párod egyetlen alkalommal sem engedte, hogy orálisan kényeztesd?


Gondolom, nyilván próbáltál vele beszélgetni arról, hogy miért nem szeretné, vagy engedi. Mit mondott, miért?

2014. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
valasza:"mert az olyan fura.."
2014. aug. 1. 21:27
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az orál intimitása zavarja.

Ülj le vele beszélni erről, derítsd ki az okot, javasold, hogy tegyetek egy próbát, hátha élvezné.

2014. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi fura? 14 éves kis tinivel jársz vagy mi? :D
2014. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!