Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek pu. Ncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek pu. Ncit nyalni. Megis olyan novel hozott ossze a sors, aki nem szereti. Nekem mar nagyon hianyzik. Szerintetek megcsalas lenne, ha mast kinyalnek?

Figyelt kérdés
Mielott a hogy erezned magad forditott helyzetben jon: Nekem csak az a megcsalas amiben erzelem van...

2014. aug. 1. 21:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
A barátnőd nem lány. Nincs olyan lány aki nem szereti ha orálisan kényesztetik.
2014. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Amado atya ***** válasza:
13%
Hagyjad ott a getszibe, oszt menj a másikhoz, aki szereti, ha kitakarítják a pincét.
2014. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

# 11


Kb. két hete olvastam itt egy olyan lány hozzászólását, aki azt írta, hogy a barátjának annyira nem volt érzéke hozzá, de olyan lelkesen akarta csinálni, hogy ő nem akarta megbántani, csak finoman próbálta terelgetni, segíteni, hogy mi hogy lenne neki jó érzés.


De a pasi az elmondása szerint ment inkább a saját feje után, ő meg nem élvezte az egészet, csak azért engedte, mert annyira akarta csinálni. Időnként újra kérte, hogy inkább így vagy úgy, de a párja vagy nem tudta, vagy nem akarta a kérését teljesíteni. Az orgazmusnak soha a közelében nem volt.


Azt írta, a végén akkor volt kénytelen leállítani a pasit akció közben, amikor egyszer úgy belendült, hogy már nem csak fájdalmat okozott neki, hanem attól félt, kiharapja a csiklóját a metszőfogaival.


Ha JÓL csinálják, akkor a nők túlnyomó többsége tényleg szereti, ha nem is mindenki.


Van, akinek azért vannak eleve gátlásai ezzel kapcsolatban, mert vagy saját maga azt hiszi, hogy nincs jó illata/íze a puncijának, vagy korábbi partnere tett már rá valami bántó megjegyzést, annak ellenére, hogy frissen fürdött (nem egy ilyet olvastam itt is).


A kérdező helyében én azt próbálnám kideríteni - nem faggatózva, erőszakoskodva, hanem kedvesen és türelmesen, hogy a párjának miért is van az orális kényeztetéssel kapcsolatban ellenérzése, azon túl, hogy "mert az olyan fura.."


Ha nem is biztos, de szerintem nagyon valószínű, hogy ő tudja ennél konkrétabban is, hogy miért húzódózik tőle, csak valamiért nem akarja őszintén elmondani.


Ha kiderülne a valós ok, akkor több esély lenne rá, hogy oldani lehessen az ezzel kapcsolatos gátlásait.


Én lehet, hogy azt is megpróbálnám, hogy finoman rávenném, hogy csak egyetlen puszit kaphasson oda, aztán fokozatosan egyre többet, picit puszilgatni, de annyi, aztán nagyon finoman nyalogatni rövid ideig, és így mindig egy kicsit többet. Ha meg jó érzést tudsz okozni neki ezzel, akkor előbb utóbb úgyis ő maga fog ennél többre vágyni.

2014. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a barátnődet, ha nem tud megfelelni az igényeidnek, mert ha mást kinyalsz az megcsalás, akármit is gondolsz te annak.
2014. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj meg, de gusztustalan vagy. Ilyennek még csak meg sem kellene fordulni a fejedben.
2014. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!