Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tekinti a legtöbb nő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekinti a legtöbb nő a szexet még ma is csak egy "házastársi kötelességnek"? Mintha büntetésnek látnák

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő alatt a saját feleséged érted?


Én eleve nem házasodnék meg, ha ilyen lenne a hozzáállásunk,

2014. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért hiszed azt, hogy a legtöbb nő házastársi kötelességnek tekinti a szexet?
2014. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tekintem annak, mert az ugyanúgy nekem is jó.


Ezt csak a begyepesedett agyú nők állítják, akik prűdebbek mint sok vallás, tehát az okát nem értem.

2014. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Az ok néha maga a férfi. Tapasztalat. Az első hosszú kapcsolatomban /8 év/ én is annak éltem meg. Azt hittem magamról, hogy én az a típus vagyok, aki nem szereti a szexet. Aztán megismertem a férjem, akivel megtapasztaltam, milyen az igazi jó szex. Azóta /13 éve/ imádom a szexet és sosem élem meg kötelességnek.
2014. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pubikám, akkor miért nem ugy tetted fel a kérdést, hogy miért tekint a legtköbb begyepesedett agyú idióta nő kötelelességnek a szexet a házasságban?


Azért, mert eleve nem lenne értelme feltenni ilyen kérdést... Mert meg is válaszolnád magadnak...

2014. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mert nem elég jó VELED.
2014. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Mert nem élvezik. A férfinak elég egy szűk punci, pár perc, és biztosan orgazmusa lesz. A nőknek sokkal több időbe és energiába kerül. Egyrészt saját maguknak kell megtanulni, aztán kell egy olyan partner, aki nem lusta ehhez a „sok macerához". Meg ott van az a sok idióta társadalmi konvekció, ami emancipáció ide-oda még mindig benne van az emberek fejében.

Pl. én nagyon nehezen engedem el magam, még sosem élvezem el a párommal, csak egyedül, maszti közben. Eleinte úgy voltam vele, hogy csak az ő élvezete fontos, nekem úgysem megy egyszerűen (pedig egyáltalan nem vagyok prűd vagy konzervatív).Aztán idővel vágytam volna rá, de még mindig semmi. Egyszerűen nem tudom, mi kellene ahhoz, hogy én is élvezzem a szexet, pedig ha egyedül vagyok, orgazmusom mindig van. És talán a barátom is „elkényelmesedett" (tudom, az én hibám), valahogy elfogadja, hogy ez így természetes. Szóval a szex most is az ő öröméről szól, nekem meg igazából semleges. Csinálom, mert szeretnék neki örömet okozni, de elég sz@r így orgazmus nélkül. És el bírom képzelni, hogy ha így megy tovább, pár év múlva a hátam közepére se fogom kívánni.

Persze most sak magamból indultam ki, és általánosítottam

23/L

2014. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

23L: na megint a 20 évesek osztják az észt hahaha.


Egy Férfinak hiába adsz szűk puncit, NEM lesz vége pár perc alatt. Neked még nem volt dolgod férfival, mert fiatalka vagy. Majd megérted.

2016. okt. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!