Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy megszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy megszeressen?

Figyelt kérdés

Eddig párszor lefeküdtünk, de megbeszéltük hogy nem vagyok az esete mint nő akivel járna. Baráti sexnek indult de többet szeretnék, azt szeretném ha belém szeretne, vgy legalábbis szeressen anyirra hogy felválaljon.Nem beszélt rólunk senkinek, még a legjobb barátainak sem. lehet hogy szégyenli? nem tudom eldönteni mit érez.hogy mennyi esélyem van.

22/L



2014. aug. 9. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Csodaszép. Nem vagy az esete, tehát neki mindegy, csak lyuk legyen. Ez egy bizonyos szintig rendben van, hiszen nem házasodtok, csak szex, de mégis ad egy kesernyés ízt nekem a benyomás.

Nézd, őszintén: saját magaddal csesztél ki ezzel a dologgal. Nem szabad ilyen "barátság extrákkal" dologba bonyolódni, ha nem tudod az érzelmeidet a sarokba dobni. Persze nem tudhatod, mikor kezdesz el többet érezni, de ez neked fog fájni. Szerintem mássz ki a dologból, amíg jobban meg nem fájdítod a szíved. Jobb előbb, mert idővel csak erősebben beleéled magadat.


Elsülhet fordítva is, hogy lesz belőle valami, de erre nem látok nagy esélyt... hiszen nem vállal fel sehogy sem, nem kezdene veled kapcsolatot. Sajnálom.

2014. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van! Én ugyan ebben a helyzetben vagyok, csak neki jó így, nem kell kapcsolat. Ezt akkor még nem tudtam és beleszerettem. Most elkezdtem randizni mással több,mint félév után, akinek nem csak arra kellek. Lehet lesz belőle valami. 18/L
2014. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!