Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy megszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy megszeressen? Hogy belém szeressen? Hogy kötődjön hozzám? Komoly, megfontolt, nagyon okos,23 éves fiú. Én 18 vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 16:54
 1/8 anonim válasza:
te is fiú vagy? pfúú bakker akkor nehéz lesz már ha a 23 éves tag hetero akkor nem tom mit csinálj ha homika akkor menj zuhizni vele ha leejti a szappant minden adott...
2011. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honnan vetted, hogy fiú?Szerintem csaj a kérdező.
2011. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2011. jan. 3. 17:03
 4/8 anonim válasza:
"Komoly, megfontolt, nagyon okos,23 éves fiú. Én 18 vagyok."
2011. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Ha nem olyan vagy, mint amilyet akar, akkor nehéz dolgod lesz:S Mutasd ki neki, hogy mennyire kell neked és talán belemegy:)
2011. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt írta 18, a nemét nem írta, mert gondolta egyértelmű, hogy lány.


Legyél vele kedves és beléd szeret, főzz neki valamit az mindig bejön.

2011. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mandula11 ***** válasza:
Ha okos, komoly és megfontolt, akkor semmi esélyed már is. Mert ő akkor elvárná, hogy ne ezen az oldalon kérj tanácsot, hanem legyél te is valamennyire önálló, tudatos, okos.
2011. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben járok:( 5 év van köztünk is.... ugyanugy a kiszemelt fiú okos, tanult és ami a legrosszabb az edzőm fia... Szóval ha csak ugy odamennék és elutasítana, akkor elég nehéz lenne elkerülni... Annyira félek az elutasítástól, hogy inkább meg sem próbálom.. De ha neked van esélyed hogy utána elkerüld akkor menj oda hozzá... ha elutasít, eltűnsz és kész :)
2012. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!