Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan erjem el hogy megszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erjem el hogy megszeressen?

Figyelt kérdés
egyutt vagyok a pasimmal de ugy erzem h nm szeret annyira mint en ot. es elszeretnem ernihjobban megszeressen mint ahogy most szeret. de nem tudom h hogyan erjem el, segitsetek kerlek!
2012. jan. 10. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rosszul érzed. De szerintem kérdezz rá nála .
2012. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet elérni sehogyan sem. Vagy szeret, vagy nem. Ha úgy érzed, hogy nem, akkor lépni kell.
2012. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor h erjem el h fokozzam az erzeseit?
2012. jan. 10. 16:54
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem ot sok mindent aldoztam fell erte nm tudnak tovabb lepni mert jobban szeretem az eletemnel is es nem tudom mi lenne velem nelkule nekem o az elso nagy szerelemakiminden teren elso volt az eletemben
2012. jan. 10. 16:56
 5/6 zseni001 ***** válasza:
A két előbbi kommentelő leírt szerintem mindent, amit lehet, kell csinálni. Lehet nem érzed jól, lehet igen, meg kell bizonyosodni, megkérdezed. Kiderül. Utána neked kell eldönteni, mit cselekszel (ha valamikoris házasságot tervezel vagy családot, oda ketten kellenek, nemcsak te)
2012. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most egy kicsit rossz lesz, de ez a kapcsolat felejtős. Nem kapcsolathoz két ember kell. Persze lehet, hogy mazochista vagy és hosszú távon is szeretsz szenvedni, akkor nem szóltam.
2012. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!