Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi kell a Nőmnek? Ha folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a Nőmnek? Ha folyton kefélni akar velem, de szigorúan ragaszkodik kb 3 pózhoz? Mit akarhat?

Figyelt kérdés

33vagyok és 6 éve vagyunk együtt.Késői magömlésben szenvedek,és elég aktív szexuális életet éltem.Képzelhetitek mennyire szórakoztató a lovacskát,a kutyát,és a misszióst nyomni egy órán keresztül és nem látni semmi különösebb fiziológiai vagy mentális változást a drágámon,vagy hallgatni a nyafogást,hogy miért nem akarok összebújni vele.

Vasár és ünnepnapokon kapok,egy kis fuvolát,vagy kézimunkát(persze csak úgy,hogy ne lássam az arcát,és,hogy ő meg ne lássa a kukim)Ha érzi,hogy közeledek a csúcshoz-gyorsan változtat,mire megint jó lenne újra változtat...ez megy odáig,míg nem térünk át a missziós pózra(15%nál nagyobb szöget nem zárhat be a testünk,nehogy meglássak valamit),vagy ki nem verem - a balhét:S Vízszintben nincs semmi gondunk egymással.



2014. aug. 11. 03:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Adj neki nyugtatót
2014. aug. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hány éves a párod? BEszéltél vele erről? Mértnem láthatod?

Dicsérd.

2014. aug. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy pofont.


Üdv:Tas Li

2014. aug. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
meg mióta vannak ilyen problémáitok ? kezdetben is ez volt?
2014. aug. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Figd le, és csináld más pózban is
2014. aug. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*Fogd
2014. aug. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

30éves,értelmiségi,és 90 kiló(szóval nem bírom lefogni..) Fűvel már próbáltam először jó volt,utána mint mindig...

Hogy miért nem láthatom,az jó kérdés:nudista strandra járunk,meztelenül alszunk,de ha szex közben nézem,az BOTRÁNY!

Ha beszélünk erről,akkor azt mondja neki,nincs ezzel semmi gondja.-(mondjuk szerintem orgazmusa sem)

Ja és elfelejtettem mondani:Alul mindig "lazít"

2014. aug. 11. 03:29
 8/12 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez már beteges amit a nőd csinál :/

én nem tudok ugy szexelni hogy ne lássam a párom arcát , testét , mert az ember ezekből meg visszajelzést és a "hangokból"

2014. aug. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát srác, nem tudom, h melyik a rosszabb, mert akkor kihasználom ezt az oldalt, s panaszkodok egyet. Na, szóval, nekem meg az van, h vagy nem tud ellazulni, vagy nem akar, én is késői magömlésben szenvedek (bár ezt a kifejezést most hallom először :D), s nem tudom kihúzni belőle, h hogy tudnám eljuttatni az orgazmusig, ő kitart amellett, h neki minden szuper, ami nekem nem elég, én boldoggá akarom tenni teljesen, szóval idegesít. Magához meg nem nyúl, mert volt egy molesztálós ügye, s úgy érzem, h undorodik magától, bár remélem, h nem ennyire drasztikus a dolog. Azóta elméletileg nem is volt orgazmusa, mióta ez történt.

Egyébként milyen pózokat próbálnál még, mire nem tudod rávenni? Sorry, ha bezavartam a kérdésedbe.

2014. aug. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy üveg bor csodákra képes! (Főleg fűvel együtt;)
2014. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!