Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Társkereső oldalakon a fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon a fiúk és a perverzióik. Nektek is van? És mettöl "beteges" az emberek szemében valami? Ha elképzelek valamit ami izgató, de mégis undorítónak számít, nem tenném meg, csak jó rá gondolni akkor már én is "beteg" vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de nem tudom nem feltenni.. xd Mostanában nagyon sok fiúval beszéltem, fent is voltam 1 darabig pár társ kereső oldalon, csak úgy kiváncsiságbol.. (és szeretem amikor dicsérnek :P xd) És valahogy sokxor a szexre terelődött a téma :D Nagyon nagyon meglepődtem pár emberen, mégis volt olyan dolog ami még engem is izgalomba hozott, úgy hogy eddig rá sem gondoltam, undorítónak is tartom, de mégis... és ha előtte valahol hallottam is róla elhánytam volna magam. Persze még most is volt olyan dolog, amire inkább nem is válaszoltam, és már ha megláttam az üzik közt a nevét rögtön töröltem :P :D

2014. aug. 13. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Van akinek az orális szex is undorító még gondolatban is...nálunk meg tök alap, hogy csajom szájában élvezek el és is nyeli. Embere válogatja, hogy kinek mi a perverz...
2014. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kit erdekel hogy mas mit gondol ha van egy csep kreativitasod kb barmihez talasz partnert
2014. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudok üzenetekben "szexelni", még csak szexről nagyon beszélni sem. Egyszer chatszexeltem valakivel de annyira szar volt, hogy soha többet. Én nem tartom undorítónak csak nem értem, hogy mi a jó benne.
2014. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!