Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ovszer problema, ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovszer problema, ti hogyan oldottatok/oldanatok meg?

Figyelt kérdés

Az elozo kapcsolatomban masfel evig soha nem volt baj az ovszerrel.

A mostani kapcsolatomvan mar ketszer fordult elo "baleset".

Rogton az elso egyuttletnel kiszakadt az ovszer. Persze rogton orvoshoz rohanas, stb. Nemreg pedig bennem maradt az ovszer. Az ovszer allandoan csuszkal. Allandoan felbe kell hagyni a dolgot, mert megint bennem maradna, vagy lecsuszna. Rajottunk,hogy ez azert van, mert nagyon sok elovaladeka van a paromnak. Mindig masik gumit probalunk ki, de mindegyiknek ugyan az a vege. Utoljara ugy szeretkeztunk,hogy mikor nagyon csuszkalt mar, kicsereltuk egy ujra. De ez hangulatgyilkos nagyon es ezt haromszor is meg lehetne csinalni ami mar ugy eleg draga. Mit tanacsoltok? Esetleg tapasztalat? Elofordult hasonlo valakivel?



2014. aug. 21. 01:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ufff nem tudom, az én pasimé meg lelankad a gumitól :(
2014. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Húzzon dupla gumit vagy fogamzásgátló.
2014. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
dupla gumi??? na akkor fog csak kiszakdni....
2014. aug. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szedj tablettát :)
2014. aug. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mi az,hogy dupla gumi?

En szeretnem a fogamzasgatlot, de meg nem szedtem, kicsit felek tole, de nem ezert nem kezdtem el szedni. A baratom valamiert nem dijjazza az otletet. Nem tudom miert, furcsan reagal,ha kozlom,hogy azt szeretnek hasznalni, pedig utalja az ovszert, orulne neki. De egyszer emlitette,hogy nem akarja,h ezzel mergezzem magam.

2014. aug. 21. 01:32
 6/18 laptopdj ***** válasza:
Nem xxl meretet kell venni
2014. aug. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De van olyan, aki hasonlo helyzetben van??? Nem lehet annyira egyedi problema ez.

Jo lenne atbeszelni valakivel, aki mar megtapasztalta ezt.

2014. aug. 21. 01:34
 8/18 laptopdj ***** válasza:
Megesik h lecsuszik de h mindig?
2014. aug. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
lehet keskenyebb, mint az exedé.. ajánlom a Durex Elitte-t, az vmivel szűkebb, lila dobozos. amúgy megértem, a fogamzásgátló egy hormon, és a hormon az mindig rossz...
2014. aug. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Istenem...laptopdj ne farassz kerlek igy fel 2kor.

Teljesen atlagos meretet vettunk. Volt mar tobbfele durex, de volt marasculan es utoljara a lidl-ben vettunk. Irtam is,hogy mar tobbet probaltunk.

Mellesleg elferne az az xxl is ;)

2014. aug. 21. 01:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!