Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki, h én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, h én nem gondoltam semmi komolyra, csak egy egyszeri alkalomra?

Figyelt kérdés
Pár hete lefeküdtem egy sráccal "csak szex és más semmi" alapon (Ő is ugyan így gondolta). Neki se volt senkije és nekem se, mindketten kívántuk a szexet és csak egyszeri alkalom volt. Viszont én közben megismerkedtem egy fiúval, akivel kezd komolyra fordulni a dolog, de közben az előző srác, akivel úgy volt h "csak szex" mintha elkezdett volna érzelmileg is kötődni hozzám. Szinte már könyörög a találkozásokért és olyanokat mond, h alig várja, h újra lásson vagy, h reggel milyen jó lenne ha mellette ébrednék.. Tudom, h már az elején tisztázva volt a dolog, h "csak szex!" és nem sértődhetne meg rajta, h nekem más fontosabb lett, de utálok megbántani másokat és a hazudással is megbántom... H adjam be neki finom, h ne nehezteljen rám v h ne haragudjon? :S
2014. aug. 23. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Örült egy világ van mostanság.


A pasik normálissá váltak, a nők meg egy utsó senkivé:)

2014. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túllépni se lehet a sebességet és mégis sokan megtesszük. Nem hibáztatom a srácot, mert többet szeretne tőled. Talán vele lehet jobban járnál, de ha nem akarsz tőle többet akkor mondd meg neki, hogy szerelmes lettél egy srácba és őt akarod. Megcsalni se akarod, ezért felejtsen el.
2014. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki ezt ugyan így bazzeg


Ha érdekelne hogy mások mit gondolnak rólad akkor úgyse kefélnél orrba szájba..

2014. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1# Figyu! :) 1. Azért a pasikat sem kell felmagasztalni, bár lehet van kivétel de ritka... 2. Mi az elején felállítottuk a szabályokat, h "csak szex" amit ő is úgy gondolt. Még ő mondta nekem, h vigyázzak, nehogy többet kezdjek érezni és eközben ő esett bele ebbe a "csapdába" amiről én nem tehetek, sőt arról sem, h nem tudom viszonozni. (Aztán lehet, h csak én gondolom, h többet akarna tőlem :D) Gerinctelennek érezném magam akkor, ha ezt az elején nem tisztáztam volna le vele, puff lefeküdtem volna vele és elküldtem volna a fenébe, de így nem! :) Közös megegyezés volt!
2014. aug. 23. 14:13
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3# Egyszeri alkalom már orrba-szájba k*félés?:) Mert ez volt az 1. ilyen alkalmam:)

2014. aug. 23. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!