Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szobaton lakásavató bulira...

Szobaton lakásavató bulira vagyunk hivatalosak. Milyen ajándékot szokás ilyen alkalomra vinni? Gondoltam sütök valami sütit, de nincs ötletem mit.

Figyelt kérdés
Valami olyan sütit kellene készítenem ami nem csak finom,de mutatós is.
2013. máj. 1. 22:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam.Tehát szombaton mennénk.
2013. máj. 1. 22:13
 2/13 anonim ***** válasza:
Ajándékként valami olyasmit vinnék,ami a konyhába szükséges,azt nem lehet elbaltázni.
2013. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
pezsgőt valami márkásat ne ratyi tescosat, és a süti is jó ötlet, vagy valami sós pogi :)
2013. máj. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A sütit megbeszélném a háziasszonnyal, ha ilyen alkalomra hívnak, mert szerintem minden vendég a tortában gondolkodik, a végén ott lesz vagy 10 torta, és semmi más.


A lakásba való kisebb értékű használati tárgy-ajándék mellé jó ötlet, csak arra kell vigyázni, hogy az új lakás, új berendezés, stílusába is illő legyen, no meg a tulajék ízlése szerint való.

Ez esetben pedig jó lenne tudni, mi az ami hiányzik még.


Lehet, hogy valami pár ezer Ft-os vásárlási utalványt adnék nekik borítékban + egy üveg pia, egy csokor virág + a süti kíséretében.

2013. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz az ajándékkal!

Évekig, évtizedekig őrizgettem szekrény mélyén különböző apró, gagyi dísztárgyakat, melyek ajándékként kaptam és "nem illik kidobni", és csak szaporodott.

Aztán amikor egy teljes festés + bútorcsere előtt álltam, minden ilyen lehordtam a kuka mellé, .... fellélegeztem.

Lakásavató, haverok, barátok, ismerősök, kíváncsi szomszédok jöttek, és mindegyik hozott nekem "jajj de aranyos kis dísztárgy" ajándékot!!! :)))) Egy előszobai szekrény egyik polcán gyülekeznek!

2013. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrégen voltam, és sikerem volt a következővel. Vettem egy kenyérpiritót. Csináltam tatárfifszteket, és vittem hozzá piritani való kenyeret. Buli volt az új kenyérpiritót kipróbálni,és a legtöbben szerették a tatárhúst is.
2013. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Csak azoknak vinnék tárgyi ajándékot, akiket nagyon-nagyon jól ismerek, - beleértve az ízlésvilágukat, és a már meglévő felszerelésüket-. vásárlási utalványt sem, mert az pénznek minősül, azt pedig nem illik házavatóra adni.

legcélszerűbb a ház urának márkás ital, a ház asszonyának egy gyönyörű csokor, vagy egy cserepes orchidea.

Az ital más alkalommal is elfogy, akármennyi jön össze, a virág pedig gesztus értékű, minden nő örül neki.

2013. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Na mindenről írtunk itt, csak arról nem, amit kérdeztél:)

pl a Rákóczi túrós nagyon finom és mutatós süti, de sokféle van, majd délután talán a kérdésedre is írunk még páran:)

2013. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szobanövényt (szép cserepeset),üveg italt.


Használati tárgyat csak akkor ha tudod hogy

2013. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

13:29 folytatás,elküldte :)


szóval használati tárgyat csak akkor ha tudod hogy pont arra vágynak,pont kékben,pont akkora méretűre.


(nekünk kávéfűzűt hoztak,pedig már kinéztük azt ami pont elfér a mikró mellett,erre kaptunk egy jó drága nagy dögöt,azóta sem férünk)

2013. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!