Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy meleg barátom. én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy meleg barátom. én biszex vagyok. Nem érti meg h nekem nem tetszenek azok a ffiak akik neki, nem hiszi el hogy undorodom bizonyos képektől amiket küld nekem, és azt állatja én csak tagadásban élek. Mit tegyek? Hogy értessem meg vele hogy nem?

Figyelt kérdés
nem érti meg hogy nekem a lányok is éppen annyira bejönnek, sőt! Nem érti meg hogy családot akarok, és nem meleg életet. Nem ismeri el hogy biszexuális vagyok. Undorító 30 as kigyúrt faszikról köld képeket ahogy felkínálják a seggüket -nekem a biszexualitásom kimerül abban hogy a fiú partnerem max egy emó kid lehet-, undorító szexista képeket mutat csak. szerinte én csak nem fogadtam el önmagam, és baromságokat beszélek, mert már annyi dolgot dolgot mondtam neki. ami igaz is, de azoknak a dolgoknak semmi köze a biszexualitásomhoz. Mit tegyek? Hogy értessem meg vele hogy én nem meleg hanem bi vagyok, és nem tagadásban élek, hanem a lányok tetszenek, és max 1-2 emó?
2014. nov. 8. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen ejtsétek a témát. Ezer és ezer van még ezen kívül.
2014. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gonosz gaz kirekesztő vagy szegény homárral szemben :(


Elkap az ombucman ha így viselkedsz!

2014. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl úgy, hogy lesazrod amit mond. Én is bi vok és tök egyetértek veeld. Bár nemc sak az EMO fiúk jönnek be, de -as kigyúrt... A te életedhez neki semmi köze... Lehet szeretne téged ő is...
2014. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell megértetni vele - levelei a spam mappába, a telefont meg nem veszed fel
2014. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A homárok nem azok a fajta emberek akik elfogadják ha neked ne maz tetszik ami nekik. Pláne ha a 30 as kigyúrt szőrös álatokról van szó. De vigyázz... mert ha te nem fogadod el őket akkor viszont kimennek az Andrássy útra tüntetni.
2014. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!