Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Allergia az óvszerre vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allergia az óvszerre vagy gombás fertőzés?

Figyelt kérdés
Elmentem nőgyógyászhoz.. majd utána együtt voltunk a barátommal. Mióta együtt vagyunk csak óvszerrel védekeztünk. Aznap este égő leginkább viszkető érzést éreztem odalent. Másnap vettem Canestent mert egyszerűen már nem bírtam meglenni alsóneműben 1 hét után nem volt semmi bajom, és mikor megint próbálkoztunk a barátommal nem sikerült mivel egyszerűen nem bírtam befogadni a belső égető fájdalom miatt. Gondoltam arra hogy mivel nem túl régóta élünk nemi életet körülbelül 9 óvszert ha elhasználtunk esetleg gondoltam az allergiára.
2016. jún. 4. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Menj el Nőgyógyászhoz.

Szerintem ez, inkább valami fertőzés, sokszor nem elég a Canesten, hanem szedni kell hozzá valami gyógyszert,hogy belsőleg is eltünjön, aminek kell. Azokat pedig vény nélkül nem kaphatod meg, illetve, most hiába írja itt valaki, hogy ez csak allergia..

Menj el, megvizsgálgnak, kikezelnek és minden tuti lesz. ;)

25L

2016. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! :)
2016. jún. 4. 12:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is fertőzés! Azt nem írtad, hogy folyásod van e, illetve, hogy milyen jellegű!
2016. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez biztos, hogy fertozes. Nekem anno candida fertozesnel volt ilyen, hogy azt hittem minden rendben, aztan amikor probalkoztunk azt hittem epp elevenen egetnek belulrol. Mielott eljutsz nogyogyaszhoz tudom ajanlani a grapefruitmagolaj cseppet (dm, rossmann, 3x20at inni) es a teafaolajas ulofurdot valamint huvelyflora visszaallitasara is vannak nagyon keszitmenyek a patikakban.
2016. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Folyás állaga talán egy kissè túrós, ès kellemetlen illata van..vagyis. Tudom milyen átlagosan de eltèr merőben a normálistól szerintem. Ezekből nem gondoltam allergiára de a barátom mondta hogy kèrdezzek azèrt rá erre is.
2016. jún. 5. 19:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez mar biztos valami fertozes. Hasznald azokat amiket javasoltam, majd nogyogyasz amilyen gyorsan csak tudsz :)
2016. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben, körülbelül 1 hete álla fent...holnap megyek időpontèrt, max szerdára kaphatok időpontot...az mèg belefèr? Hirtelen a candida fertőzès jutott eszembe...nagyon meg vagyok most ijedve
2016. jún. 5. 21:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne legyel megijedve:) nekem sok ilyen nyavalyam volt mar sajnos, de pl. En ha mar erzem hogy picit is nem oke valami, akkor vegigcsinalok es grapefruit magolaj csepp kurat, par teafaolajas ulofurdot meg huvelyflora visszaallitasara kup (vitagyn ct szeretem) es 2-3 nap alatt rendbe is jon minden. En csak ezeket alkalmazom, es ezekkel szerencsere mar evek ota nincsen semmi.

A grapefruit magolaj csepp amugy is immunerosito szoval artani nem fog es sokaknak bejon rendkivul agressziv gombafertozeskre is amiket gyogyszer nem tudott kiirtani. Szoval ha gondolod szaladj el a legkozelebbi rossmannba, dmbe es vegyel egyet holnap :)

2016. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Annyit mèg szeretnèk kèrdezni, hogy aznap mikor ezt èszleletem(másnap jobban) voltam a nőgyógyásznál dèlelőtt, ès kaptam egy leletel amiben minden normálisnak lett minősítve....ezt előre így nem tudják megállapítani vagy ....?
2016. jún. 5. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon gyakran nem vesznek kenetet meg semmit, es ha nem viszketed magad ossze rengeteg valadekkal (pardon) akkor azt mondjak a trehanyabb orvosok hogy "hat nincz problema".
2016. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!