Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik lehetnek ezek a tünetek?

Mik lehetnek ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
December közepe felé kezdődtek bőrproblémáim, kb 2 cm átmérőjű vörös, viszkető foltok. Február végén volt szexuális kapcsolatom, utána 1 hónappal 1 hetes kórházi kivizsgáláson voltam. Miután kijöttem, rá 3-4 napra a végtagjaimon viszkető, vörös csomók jelentek meg amik Fucidin krémre javultak. Elhalványultak, de ugyanúgy viszkettek, néha bepirosodtak, fürdésnél, délben, este meg napon. A kórházban csak annyit mondtak, hogy fruktóz-laktóz érzékeny vagyok, 3 hete pedig vérvételen voltam, hogy allergiatesztet csináljanak. A bőrömet január óta 7 bőrgyógyász látta, mindegyik mást mondott, van akinél többször is jártam. A páromon nem jelent meg semmi. Most mindketten betegek vagyunk (mandula, garatgyulladás). A kérdés az a fogós lenne, hogy lehetek-e Hiv-pozitív, vagy másról van szó? Az első együttlétünktől számítva 6 hétre lettek komoly bőrtüneteim, a 2.stádiumra jellemző a kiütés és a nátha szerű tünet ami spontán elmúlik 1-2 hét alatt. Stimmelne a megfertőződés ideje, de a 2.fázis lezajlási ideje nem. Tarthat akár 2 hónapig 2 hét helyett? Ha nem, milyen allergia állhat a háttèrben? Allergiák kialakulnak évek múltán spontán? Az allergia mellett szól még talán hogy nagyon be vannak szűkülve a hörgőim. A laktóz-fruktóz diétát betartom.

2016. máj. 3. 23:48
 1/1 anonim válasza:

Végezz tesztet,bár ha hűségesek vagytok egymáshoz nincs miről beszélni.

Attól függ ő hányszor feküdt le mással rajtad kivűl,illetve hogy te hányszor?

Ha egymásnak voltatok az elsők,csak bemagyarázod magadnak.

2016. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!