Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha én nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha én nem vagyok kezdő a szexben, de a barátom igen?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátom 21 éves.Nemrég lefeküdtem vele, de szörnyű volt.Nem sokszor voltam együtt fiúval elötte, összesen 3-szor így én nem nagyon tudom irányítani még a szexet.De ö meg egyáltalán nem volt még lánnyal, így ö mégkevésbé. Már kétszer próbálkoztunk, de úgyérzem elrontja a kapcsolatunkat. Mit tudnék tenni ellene?
2008. okt. 10. 16:37
 1/3 anonim válasza:
100%
Az első szeretkezések nem mindig sikerülnek tökéletesen. Ismernetek kell egymás testét és reakcióit ahhoz, hogy valódi örömöt tudjatok szerezni egymásnak. Első lépésként - azt javaslom - ismerkedjetek, játsszatok egymás testével, a játék során pedig ki fog derülni, hogy mely testrészetek érzékeny és könnyen ingerelhető. Ezekre kell majd később koncentrálnotok. Nem biztos, hogy ami az egyik félnek jó, az a másiknak is, tehát ha ellenérzést látsz a párod arcán vagy reakcióin, akkor hagyd abba az éppen "megmunkálás" alatt lévő területen a kalandozást és keres másik zugokat a párod testén. Játék közben valószínűleg fel fog támadni a kíváncsiság mellett az vágy és ha ennek ellenére sem sikeredik tökéletesre az aktus, az sem tragédia, valamivel mégis élvezetesebb lesz, mint az előzőek. Legyetek türelmesek, idő kell ahhoz, hogy két test összecsiszolódjék az ágyban és tökéletesen produkáljon.
2008. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg, mond el neki mit szeretnél, szex közben is lehet beszélni.

Ezért nem jó amúgy, ha vki felnőtt koráig vár a szüzessége elvesztésével :P

2008. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ÁLJ! ÁLJ!ÁLJ! Ácsi-bácsi! elözö válaszolónak irom hogy nem biztos az hogy felnött koráig várt a szüzesség elvesztésével!!! nem hinném hogy ne lett volna kedve korábban ágyba bujni egy lánnyal! sajnos én is abban a helyzetben vagyok hogy 19 évesen még nem jött össze a dolog. és ez kicsit érzékenyen érint és nem állom meg szo nélkül, hogy "felnőtt koráig várt", nyakam rá hogy a gyerek nem szándékosan várt eddig!
2008. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!